
Фільтр повітряний VW Sharan 95-10/Seat Alhambra 96-10/Ford Galaxy 00-06 VALEO 585110 (opt-om)
339 ₴
- Немає в наявності
- Код: 585110
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний VW Sharan 95-10/Seat Alhambra 96-10/Ford Galaxy 00-06 VALEO 585110 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
585110 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
585110
(VALEO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60750 | AKRON-MALÒ | 1500091 | ASHIKA | FA0933JM |
| ASHUKI by Palidium | PAL22083 | AUTOMEGA | 180027410 | BLUE PRINT | ADV182258 |
| BORG & BECK | BFA2036 | BOSCH | 1457433089 | BSG | BSG30135040 |
| COMLINE | EAF401 | CoopersFiaam | PA7353 | DACO Germany | DFA1008 |
| Dr!ve+ | DP1110100102 | DYNAMATRIX | DAF1000 | EUROREPAR | E147183 |
| FEBI BILSTEIN | 26408 | FEBI BILSTEIN | 11125 | FENOX | FAI221 |
| FIL FILTER | HP2225 | FILTRON | AP186 | FORD | 1110661 |
| FORD | YM2X9601AA | FORD | YM2X9601AA | FRAM | CA9022 |
| GOODWILL | AG239 | HENGST FILTER | E494L | HOFFER | 18210 |
| JAPANPARTS | FA0933JM | JAPKO | FA0933JM | KAMOKA | F205501 |
| KLAXCAR FRANCE | FA163z | KNECHT | LX1000 | KOLBENSCHMIDT | 50013606 |
| LUCAS | LFAF217 | LUCAS FILTERS | LFAF217 | LYNXauto | LA1016 |
| MAHLE | LX1000 | MANN-FILTER | C31116 | MASTER-SPORT GERMANY | 31116LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260054 | MEAT & DORIA | 18210 | MECAFILTER | ELP3995 |
| MEYLE | 1121290037 | MILES | AFAU138 | MISFAT | P183A |
| MOTAQUIP | VFA18 | MULLER FILTER | PA750 | Omnicraft | 2133197 |
| OPEN PARTS | EAF313410 | PURFLUX | A1129 | QUINTON HAZELL | QFA0122 |
| RIDEX | 8A0019 | SAMPIYON FILTER | CP0255F | SCT - MANNOL | SB2099 |
| SEAT | 7M3129620 | SOFIMA | S0502A | SOLGY | 103086 |
| Stark | SKAF0060018 | SWAG | 32926408 | TECNOCAR | A2050 |
| TOPRAN | 109388 | VAICO | V250093 | vika | 11290208801 |
| VW | 7M3129620 | WILMINK GROUP | WG2152077 | WILMINK GROUP | WG2223585 |
| WILMINK GROUP | WG2282441 | WILMINK GROUP | WG1215768 | WILMINK GROUP | WG1438193 |
| WILMINK GROUP | WG1792219 | WILMINK GROUP | WG1018519 | WIX FILTERS | WA6673 |
| WUNDER FILTER | WH128 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford GALAXY (WGR) | Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 585110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 585110 |
| Ширина [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴

