
Фільтр повітряний VW Caddy/Polo 1.7/1.9D/SDI 95-04 SOFIMA S 3019 A (opt-om)
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: S3019A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний VW Caddy/Polo 1.7/1.9D/SDI 95-04 SOFIMA S 3019 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3019A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3019 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60399 | AKRON-MALÒ | 1500166 | AKRON-MALÒ | 1500170 |
| ASAM | 70270 | ASHIKA | FA0946JM | ASHUKI by Palidium | PAL22115 |
| BORG & BECK | BFA2176 | BOSCH | 09864B0031 | BOSCH | F026400424 |
| BOSCH | 1457433264 | BREMSI | FA1241 | BSG | BSG90135004 |
| CHAMPION | U582606 | CITROËN | 1444Q4 | CLEAN FILTERS | MA1005 |
| COMLINE | EAF069 | CONTINENTAL | 28000201112 | CoopersFiaam | PA7135 |
| DENCKERMANN | A140039 | Dr!ve+ | DP1110100558 | EUROREPAR | 1680345180 |
| EUROREPAR | 1680347180 | EUROREPAR | 1682268680 | EUROREPAR | E147315 |
| EUROREPAR | E147129 | FEBI BILSTEIN | 24406 | FI.BA | FA8755 |
| FI.BA | FA3990 | FIL FILTER | HP2020A | FIL FILTER | HP2020 |
| FILTRON | AP1401 | FILTRON | AP140 | FRAM | CA5377 |
| GENERAL MOTORS | 25750701 | HENGST FILTER | E216L02 | HIFI FILTER | SA1469 |
| JAPANPARTS | FA0946JM | JAPKO | FA0946JM | KAMOKA | F203601 |
| KAVO PARTS | CA305 | KLAXCAR FRANCE | FA114z | KNECHT | LX418 |
| MAGNETI MARELLI | 152071760784 | MAHLE | LX418 | MANN-FILTER | C281362 |
| MANN-FILTER | C281361 | MASTER-SPORT GERMANY | 281362LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 281361LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260913 | MAXGEAR | 260157 | MFILTER | K194 |
| MOTAQUIP | VFA616 | MOTAQUIP | VFA617 | MULLER FILTER | PA399 |
| Omnicraft | 2133316 | Omnicraft | 2133165 | OPEN PARTS | EAF326510 |
| OPEN PARTS | EAF318410 | PATRON | PF1019 | PURFLUX | A221 |
| QUINTON HAZELL | QFA0001 | QUINTON HAZELL | QFA0307 | RIDEX | 8A1018 |
| SAMPIYON FILTER | CP0116 | SCT - MANNOL | SB2092 | SCT - MANNOL | SB051 |
| Stark | SKAF0061017 | TECNECO FILTERS | AR399PM | TECNOCAR | A399 |
| TOPRAN | 105765 | UFI | 3001900 | VAG | 1L0129620A |
| VAICO | V100613 | VALEO | 585077 | VALEO | 585039 |
| WILMINK GROUP | WG1216494 | WILMINK GROUP | WG1792186 | WILMINK GROUP | WG2282482 |
| WILMINK GROUP | WG1437720 | WIX FILTERS | WA6321 | WIX FILTERS | WA6694 |
| WUNDER FILTER | WH104 | WXQP | 312637 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Seat CORDOBA Vario (6K5) | Seat INCA (6K9) |
| Seat IBIZA II (6K1) | Seat TOLEDO (1L) | Skoda FELICIA (6U1) |
| Skoda FELICIA универсал (6U5) | Skoda FELICIA пикап (797) | Skoda FELICIA II (6U1) |
| Skoda FELICIA II универсал (6U5) | VW DERBY седан (6KV2) | VW POLO Variant (6KV5) |
| VW CADDY II VAN (9K9B) | VW CADDY II фургон (9K9A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3019A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Felicia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3019A |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴





