
Фільтр повітряний Volvo C30/C70/S40/V40/V50 2.0/2.4D 06- SOFIMA S 3349 A (opt-om)
686 ₴
- Готово до відправки
- Код: S3349A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Фільтр повітряний Volvo C30/C70/S40/V40/V50 2.0/2.4D 06- SOFIMA S 3349 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3349A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3349 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63399 | AKRON-MALÒ | 1500283 | ALCO FILTER | MD8586 |
| ASHIKA | FA0333JM | BLUE PRINT | ADF122233 | BORG & BECK | BFA2390 |
| BOSCH | F026400255 | BREMSI | FA1215 | COMLINE | EAF698 |
| CONTINENTAL | 28000203772 | CoopersFiaam | PA7678 | DENCKERMANN | A141022 |
| Dr!ve+ | DP1110100611 | FEBI BILSTEIN | 103004 | FILTRON | AP1657 |
| FRAM | CA11066 | HENGST FILTER | E837L | JAPANPARTS | FA0333JM |
| JAPKO | FA0333JM | KAMOKA | F249501 | KLAXCAR FRANCE | FA426z |
| KNECHT | LX1924 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1716440 | LUCAS | LFAF592 |
| LUCAS FILTERS | LFAF592 | MAHLE | LX1924 | MANN-FILTER | C29150 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 29150LFPCSMS | MAXGEAR | 261425 | MECAFILTER | ELP9348 |
| MFILTER | K7191 | MISFAT | P716 | MOTAQUIP | LVFA1413 |
| MULLER FILTER | PA3399 | OPEN PARTS | EAF353010 | PURFLUX | A1400 |
| PURRO | PURPA4051 | QUINTON HAZELL | QFA0543 | RIDEX | 8A0550 |
| Stark | SKAF0060550 | TECNECO FILTERS | AR29150PMS | TECNOCAR | A2346 |
| UFI | 3034900 | VAICO | V950101 | VOLVO | 30741485 |
| WILMINK GROUP | WG1216118 | WILMINK GROUP | WG2206456 | WILMINK GROUP | WG2226719 |
| WILMINK GROUP | WG2284449 | WILMINK GROUP | WG2218706 | WIX FILTERS | WA9573 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) | Volvo C70 II кабрио |
| Volvo V40 Наклонная задняя часть | Volvo C30 (533) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3349A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Висота | 63 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C30, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63 |
| Довжина [мм] | 287,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3349A |
| Ширина [мм] | 266,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴





