
Фільтр повітряний Smart City-Coupe/Cabrio/Fortwo 0.6-0.7 97-07 MANN-FILTER C 1036/1 (opt-om)
367 ₴
- Немає в наявності
- Код: C10361
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Smart City-Coupe/Cabrio/Fortwo 0.6-0.7 97-07 MANN-FILTER C 1036/1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C10361 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 1036/1
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60246 | AKRON-MALÒ | 1500079 | ALCO FILTER | MD5160 |
| ASHIKA | 200M000 | AUTOMEGA | 180075110 | BLUE PRINT | ADU172205 |
| BLUE PRINT | ADU172207 | BORG & BECK | BFA2343 | BOSCH | 1457433739 |
| BOSCH | 1457433084 | BREMSI | FA0576 | CHAMPION | CAF100468C |
| CLEAN FILTERS | MA1362 | COMLINE | EAF050 | CONTINENTAL | 28000201782 |
| CoopersFiaam | FL6995 | DENCKERMANN | A141290 | Dr!ve+ | DP1110100755 |
| EUROREPAR | 1638021980 | EUROREPAR | E147297 | FEBI BILSTEIN | 108333 |
| FI.BA | FA2028 | FILTRON | AR364 | FRAM | CA8937 |
| FRIGAIR | AR06102 | HENGST FILTER | E386L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320847 |
| HOFFER | 16072 | IAP QUALITY PARTS | 12100100 | JAPANPARTS | FAM00S |
| JAPKO | 20M00 | JS ASAKASHI | A0390 | KAISHIN | A10046 |
| KAMOKA | F254001 | KLAXCAR FRANCE | FA476z | KNECHT | LX813 |
| KNECHT | LX1805 | KOLBENSCHMIDT | 50014280 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711300 |
| LUCAS | LFAF261 | LUCAS FILTERS | LFAF261 | MAGNETI MARELLI | 152071758663 |
| MAHLE | LX1805 | MANN-FILTER | C10362 | MAPCO | 60914 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 10361LFPCSMS | MAXGEAR | 260641 | MDR | MAF3M00 |
| MEAT & DORIA | 16072 | MECAFILTER | EL3923 | MEYLE | 0123210018 |
| MFILTER | A8025 | MISFAT | R385 | MOTAQUIP | VFA75 |
| MULLER FILTER | PAM246 | Omnicraft | 2133299 | OPEN PARTS | EAF309420 |
| OPTIMAL | OPFAF10379 | PROFIT | 15123152 | PURFLUX | A1055 |
| PURFLUX | A1460 | QUINTON HAZELL | QFA0413 | RED-LINE | 36SM004 |
| RIDEX | 8A0137 | SAKURA Automotive | EA26010 | SCT - MANNOL | SB2220 |
| SMART | 0001024V001 | SMART | 0003123V007 | SMART | 0003124V001 |
| SOFIMA | S7386A | Stark | SKAF0060139 | TECNECO FILTERS | AR2074 |
| TECNOCAR | A2074 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214183 | UFI | 2738600 |
| VAICO | V301333 | VALEO | 585660 | WILMINK GROUP | WG1216069 |
| WILMINK GROUP | WG1216820 | WILMINK GROUP | WG1746797 | WILMINK GROUP | WG1792485 |
| WILMINK GROUP | WG1792498 | WILMINK GROUP | WG2223374 | WILMINK GROUP | WG2228040 |
| WILMINK GROUP | WG2282410 | WILMINK GROUP | WG2282437 | WILMINK GROUP | WG1019122 |
| WILMINK GROUP | WG1216062 | WILMINK GROUP | WG2282624 | WIX FILTERS | WA6568 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Smart CITY-COUPE (450) | Smart CABRIO (450) | Smart FORTWO Cabrio (450) |
| Smart FORTWO купе (450) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C10361 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 135 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 50 |
| Висота [мм] | 135 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C10361 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴





