
Фільтр повітряний Skoda Felicia 1.3/1.6/1.9D/VW Caddy 1.6/1.9SDI/TDI 94-04/Polo 1.6/1.7SDI 95- C 28 136/1 (opt-om)
294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: C281361
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Skoda Felicia 1.3/1.6/1.9D/VW Caddy 1.6/1.9SDI/TDI 94-04/Polo 1.6/1.7SDI 95- C 28 136/1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C281361 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 28 136/1
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60399 | AKRON-MALÒ | 1500166 | ALCO FILTER | MD9208 |
| AMC Filter | CA305 | ASAM | 70270 | ASHIKA | FA0932JM |
| ASHUKI by Palidium | PAL22115 | AUTOMEGA | 180026810 | BORG & BECK | BFA2176 |
| BOSCH | 1457433008 | BOSCH | F026400424 | BOSCH | 1457433264 |
| BREMSI | FA1241 | BSG | BSG90135004 | CHAMPION | CAF100582P |
| CHAMPION | CAF100586P | CITROËN | 1444P6 | CITROËN | 1444Q4 |
| CLEAN FILTERS | MA1005 | COMLINE | EAF069 | CONTINENTAL | 28000201112 |
| CoopersFiaam | PA7135 | DENCKERMANN | A140039 | DYNAMATRIX | DAF417 |
| DYNAMATRIX | DAF418 | EUROREPAR | E147130 | EUROREPAR | E147129 |
| FEBI BILSTEIN | 24406 | FI.BA | FA3990 | FIL FILTER | HP2020 |
| FILTRON | AP140 | FILTRON | AP060 | FRAM | CA5377 |
| GOODWILL | AG206 | HENGST FILTER | E216L02 | HIFI FILTER | SA1469 |
| JAPANPARTS | FA0932JM | JAPKO | FA0932JM | JP GROUP | 1118603700 |
| JS ASAKASHI | A9605 | KAMOKA | F203601 | KAVO PARTS | CA305 |
| KLAXCAR FRANCE | FA114z | KNECHT | LX418 | KOLBENSCHMIDT | 50013490 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1714830 | LUCAS | LFAF155 | LUCAS FILTERS | LFAF155 |
| LYNXauto | LA1065 | MAGNETI MARELLI | 152071760784 | MAHLE | LX418 |
| MANN-FILTER | C28136 | MASTER-SPORT GERMANY | 281361LFPCSMS | MAXGEAR | 260913 |
| MECAFILTER | ELP3540 | MEYLE | 1123210010 | MFILTER | K194 |
| MISFAT | P019 | MOTAQUIP | VFA616 | MOTAQUIP | VFA617 |
| MULLER FILTER | PA399 | Omnicraft | 2133596 | Omnicraft | 2133316 |
| OPEN PARTS | EAF318410 | OPTIMAL | OPFAF10070 | OSSCA | 00354 |
| PROFIT | 15121005 | PROFIT | 15121040 | PURFLUX | A221 |
| QUINTON HAZELL | QFA0307 | RIDEX | 8A1018 | SAKURA Automotive | A6818 |
| SAMPIYON FILTER | CP0116 | SCT - MANNOL | SB051 | SOFIMA | S3019A |
| Stark | SKAF0061017 | STELLOX | 7101160SX | TECNECO FILTERS | AR399PM |
| TECNOCAR | A399 | TOPRAN | 103175 | UFI | 3001900 |
| VAG | 1L0129620A | VAG | 1L0129620 | VAG | 1LO129620 |
| VAICO | V100613 | VALEO | 585039 | VALEO | 585077 |
| WILMINK GROUP | WG1437720 | WILMINK GROUP | WG1792186 | WILMINK GROUP | WG2282482 |
| WILMINK GROUP | WG2284582 | WILMINK GROUP | WG1018454 | WILMINK GROUP | WG1216494 |
| WIX FILTERS | WA6225 | WIX FILTERS | WA6321 | WUNDER FILTER | WH104 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| CADILLAC CTS | Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Seat CORDOBA Vario (6K5) |
| Seat INCA (6K9) | Seat IBIZA II (6K1) | Seat TOLEDO (1L) |
| Skoda FELICIA (6U1) | Skoda FELICIA универсал (6U5) | Skoda FELICIA пикап (797) |
| Skoda FELICIA II (6U1) | Skoda FELICIA II универсал (6U5) | Skoda FELICIA Cube Van (6U5) |
| VW CADDY II фургон (9K9A) | VW DERBY седан (6KV2) | VW POLO Variant (6KV5) |
| VW CADDY II VAN (9K9B) | VW POLO Van Фургон/универсал (6V5) | VW CADDY II пикап (9U7) |
| VW POLO (6N1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C281361 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Felicia, CTS, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C281361 |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴





