
Фільтр повітряний Renault Scenic IV/Megane IV 1.5dCi 15- FEBI BILSTEIN 101666 (opt-om)
352 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101666
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Renault Scenic IV/Megane IV 1.5dCi 15- FEBI BILSTEIN 101666 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
101666 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
101666
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63723 | ASAM | 05864 | ASHIKA | FA0706JM |
| ASHUKI by Palidium | PAL22518 | AUTOMEGA | 210021410 | BLUE PRINT | ADR162227 |
| BORG & BECK | BFA2554 | BOSCH | F026400559 | CLEAN FILTERS | MA3478 |
| COMLINE | EAF953 | DACO Germany | DFA3003 | Dr!ve+ | DP1110100548 |
| FIL FILTER | HP2357 | FILTRON | AP1359 | HOFFER | 18702 |
| IAP QUALITY PARTS | 12129061 | JAPANPARTS | FA0706JM | JAPKO | FA0706JM |
| JS ASAKASHI | A0747 | KNECHT | LX42971 | LYNXauto | LA496 |
| MAHLE | LX42971 | MANN-FILTER | C22014 | MASTER-SPORT GERMANY | 22014LFPCSMS |
| MAXGEAR | 261594 | MEAT & DORIA | 18702 | MERCEDES-BENZ | 6080940700 |
| MERCEDES-BENZ | A6080940700 | MEYLE | 16123210025 | MFILTER | K7125 |
| MOTAQUIP | LVFA1625 | MULLER FILTER | PA3723 | OPEN PARTS | EAF366510 |
| OPTIMAL | OPFAF10297 | PURFLUX | A1785 | RED-LINE | 36RE001 |
| RENAULT | 165468296R | RIDEX | 8A0676 | SOFIMA | S3712A |
| Stark | SKAF0060675 | TOPRAN | 701858 | WILMINK GROUP | WG2152190 |
| WILMINK GROUP | WG2222282 | WILMINK GROUP | WG2226397 | WILMINK GROUP | WG2284700 |
| WILMINK GROUP | WG1788871 | WIX FILTERS | WA9832 | WUNDER FILTER | WH836 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) | Renault GRAND SCÉNIC IV (R9_) | Renault SCÉNIC IV (J9_) |
| Renault TALISMAN | Renault MEGANE IV | Renault TALISMAN Grandtour (US) |
| Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | Renault MEGANE IV седан | Renault ESPACE V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 101666 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 218.5 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Висота [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 218,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 101666 |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴





