
Фільтр повітряний Renault Megane/CC 2.0 16V/TCe/dCi/Scenic 2.0dCi 09- MANN-FILTER C 2439 (opt-om)
485 ₴
- Немає в наявності
- Код: C2439
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Renault Megane/CC 2.0 16V/TCe/dCi/Scenic 2.0dCi 09- MANN-FILTER C 2439 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C2439 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 2439
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63365 | AKRON-MALÒ | 1500591 | ALCO FILTER | MD8506 |
| AUTOMEGA | 180053210 | BLUE PRINT | ADR162204 | BORG & BECK | BFA2387 |
| BOSCH | F026400229 | BREMSI | FA0122 | CLEAN FILTERS | MA3456 |
| COMLINE | EAF779 | CoopersFiaam | PA7454 | CWORKS | B13MR0080 |
| DENCKERMANN | A142124 | Dr!ve+ | DP1110100664 | FEBI BILSTEIN | 109084 |
| FILTRON | AP1857 | FRAM | CA9784 | HENGST FILTER | E1151L |
| HIFI FILTER | SA4104 | JS ASAKASHI | A0714 | KAMOKA | F239901 |
| KLAXCAR FRANCE | FA404z | KNECHT | LX3014 | KOLBENSCHMIDT | 50014692 |
| LUCAS | LFAF278 | LUCAS FILTERS | LFAF278 | MAHLE | LX3014 |
| MANN-FILTER | C24391 | MASTER-SPORT GERMANY | 2439LFPCSMS | MECAFILTER | ELP9285 |
| MEYLE | 16123210019 | MISFAT | P587A | MISFAT | P587 |
| MOTAQUIP | LVFA1423 | MOTAQUIP | LVFA1440 | MULLER FILTER | PA3365 |
| OPEN PARTS | EAF364010 | PURFLUX | A1196 | QUINTON HAZELL | QFA0985 |
| RENAULT | 8200820860 | RENAULT | 8200885185 | RENAULT | 165463884R |
| RIDEX | 8A0633 | SAKURA Automotive | A25910 | SCT - MANNOL | SB2333 |
| SOFIMA | S3A70A | Stark | SKAF0060632 | TECNECO FILTERS | AR2084PM |
| TECNOCAR | A2155 | UFI | 30A7000 | VAICO | V460439 |
| VALEO | 585448 | VALEO | 585030 | WILMINK GROUP | WG1792139 |
| WILMINK GROUP | WG1888847 | WILMINK GROUP | WG2152083 | WILMINK GROUP | WG2206434 |
| WILMINK GROUP | WG2222260 | WILMINK GROUP | WG2222272 | WILMINK GROUP | WG1216941 |
| WILMINK GROUP | WG2235147 | WILMINK GROUP | WG2282559 | WILMINK GROUP | WG2284430 |
| WILMINK GROUP | WG1439757 | WILMINK GROUP | WG1216384 | WILMINK GROUP | WG1018945 |
| WILMINK GROUP | WG2228201 | WIX FILTERS | WA9688 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | Renault MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) | Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) |
| Renault GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) | Renault GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C2439 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 247 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C2439 |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





