
Фільтр повітряний Renault Master 2.2dCi/2.5dCi 03-/Opel Movano 2.2DTI/2.5CDTI 03-10 MANN-FILTER C 29 168 (opt-om)
601 ₴
- Немає в наявності
- Код: C29168
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Renault Master 2.2dCi/2.5dCi 03-/Opel Movano 2.2DTI/2.5CDTI 03-10 MANN-FILTER C 29 168 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C29168 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 29 168
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63113 | AKRON-MALÒ | 1500081 | ALCO FILTER | MD8162 |
| AMC FILTER | NA2648 | AMC Filter | NA2648 | ASAM | 70296 |
| AUTOMEGA | 180031710 | BLUE PRINT | ADN12243 | BORG & BECK | BFA2068 |
| BOSCH | F026400166 | BREMSI | FA1216 | BSG | BSG75135019 |
| CHAMPION | CAF100769P | CLEAN FILTERS | MA1392 | COMLINE | EAF576 |
| CONTINENTAL | 28000200592 | CoopersFiaam | PA7487 | DACO Germany | DFA2600 |
| DENCKERMANN | A140680 | Dr!ve+ | DP1110100093 | DT Spare Parts | 625053 |
| DYNAMATRIX | DAF1656 | EUROREPAR | 1616251480 | FAST | FT37120 |
| FEBI BILSTEIN | 107933 | FI.BA | FA2001 | FIL FILTER | HP2182 |
| FILTRON | AP1374 | FLEETGUARD | AF27950 | FRAM | CA9991 |
| GENERAL MOTORS | 9121071 | GENERAL MOTORS | 93188247 | HENGST FILTER | E746L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1321066 | HOFFER | 18404 | IAP QUALITY PARTS | 12113161 |
| JS ASAKASHI | A0277 | KAMOKA | F209701 | KAVO PARTS | NA2648 |
| KLAXCAR FRANCE | FA110z | KNECHT | LX1656 | KOLBENSCHMIDT | 50014978 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1711850 | LUCAS | LFAF167 | LUCAS FILTERS | LFAF167 |
| LYNXauto | LA242 | MAGNETI MARELLI | 152071761675 | MAHLE | LX1656 |
| MAPCO | 60236 | MAPCO | 60054 | MASTER-SPORT GERMANY | 29168LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260599 | MEAT & DORIA | 18404 | MECAFILTER | ELP3961 |
| MEYLE | 6123210015 | MFILTER | K725 | MISFAT | P293A |
| MOTAQUIP | VFA1081 | MULLER FILTER | PA3113 | NIPPARTS | N1321079 |
| NISSAN | 1654600QAD | NISSAN | 1654600QAT | NPS | N132N52 |
| Omnicraft | 2133257 | OPEL | 4416481 | OPEL | 4405238 |
| OPEN PARTS | EAF312110 | OPTIMAL | OPFAF10154 | PROFIT | 15124078 |
| PURFLUX | A1190 | QUINTON HAZELL | QFA0586 | RED-LINE | 36NI026 |
| RENAULT | 8200505566 | RENAULT | 8200259359 | RIDEX | 8A0192 |
| SAMPIYON FILTER | CP0299F | SCT - MANNOL | SB2238 | SOFIMA | S3293A |
| SogefiPro | PA7748 | SOLGY | 103034 | Stark | SKAF0060196 |
| STELLOX | 7101135SX | TECNECO FILTERS | AR29168PMS | TECNOCAR | A2147 |
| TOPRAN | 207542 | UFI | 3029300 | VAICO | V460593 |
| VALEO | 585058 | WILMINK GROUP | WG1216005 | WILMINK GROUP | WG1747538 |
| WILMINK GROUP | WG1792167 | WILMINK GROUP | WG2170920 | WILMINK GROUP | WG2227877 |
| WILMINK GROUP | WG2284375 | WILMINK GROUP | WG2317966 | WILMINK GROUP | WG2221562 |
| WIX FILTERS | WA9413 | WUNDER FILTER | WH313 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Nissan INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть |
| Opel MOVANO Combi (J9) | Opel MOVANO фургон (F9) | Opel MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) |
| Renault MASTER II автобус (JD) | Renault MASTER II Van (FD) | Renault MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C29168 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 73 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C29168 |
| Ширина [мм] | 249 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴





