
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.4i/Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.8i 97- SOFIMA S 3021 A (opt-om)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: S3021A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.4i/Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.8i 97- SOFIMA S 3021 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3021A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3021 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60428 | AKRON-MALÒ | 1500490 | ASAM | 70305 |
| ASHIKA | FA0629JM | BLUE PRINT | ADR162211 | BORG & BECK | BFA2254 |
| BOSCH | 1457433606 | BREMSI | FA1654 | CHAMPION | CAF100615P |
| CHAMPION | U615606 | CITROËN | 1444P1 | CITROËN | 96144871 |
| CLEAN FILTERS | MA1019 | COMLINE | EAF066 | CONTINENTAL | 28000201282 |
| CoopersFiaam | PA7152 | DENCKERMANN | A140062 | Dr!ve+ | DP1110100404 |
| EUROREPAR | E147019 | EUROREPAR | 1680353680 | FAST | FT37137 |
| FEBI BILSTEIN | 22585 | FI.BA | FA4280 | FIL FILTER | HP2037 |
| FILTRON | AP080 | FRAM | CA5488 | HENGST FILTER | E344L |
| HIFI FILTER | SA906 | HOFFER | 16386 | JAPANPARTS | FA0629JM |
| JAPKO | FA0629JM | KAMOKA | F222801 | KLAXCAR FRANCE | FA004z |
| KNECHT | LX488 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715980 | MAGNETI MARELLI | 152071758507 |
| MAHLE | LX488 | MANN-FILTER | C3173 | MASTER-SPORT GERMANY | 3173LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260334 | MEAT & DORIA | 16386 | MEYLE | 11120144486 |
| MFILTER | K217 | MOTAQUIP | VFA642 | MULLER FILTER | PA428 |
| Omnicraft | 2133287 | OPEN PARTS | EAF320610 | PATRON | PF1029 |
| PEUGEOT | 144486 | PURFLUX | A223 | QUINTON HAZELL | QFA0537 |
| RENAULT | 7701042841 | RIDEX | 8A0200 | SAMPIYON FILTER | CP0023 |
| SCT - MANNOL | SB094 | Stark | SKAF0060204 | TECNECO FILTERS | AR428PM |
| TECNOCAR | A428 | UFI | 3002100 | VAICO | V420214 |
| VALEO | 585025 | WE PARTS | 16386 | WILMINK GROUP | WG1018350 |
| WILMINK GROUP | WG1216542 | WILMINK GROUP | WG1437363 | WILMINK GROUP | WG1792134 |
| WILMINK GROUP | WG2152056 | WILMINK GROUP | WG2222267 | WILMINK GROUP | WG2282584 |
| WIX FILTERS | WA6246 | WUNDER FILTER | WH807 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen ZX (N2) | Citroen BERLINGO (MF) | Citroen XSARA (N1) |
| Citroen BERLINGO I фургон (M_) | Citroen XSARA Break (N2) | Citroen XSARA купе (N0) |
| Citroen ZX Break (N2) | Citroen XANTIA (X1_, X2_) | Citroen XANTIA Break (X1_, X2_) |
| Peugeot 406 (8B) | Peugeot 406 Break (8E/F) | Peugeot GRAND RAID вен (5F) |
| Peugeot 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) | Peugeot 306 кабрио (7D, N3, N5) | Peugeot 306 (7B, N3, N5) |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | Peugeot 405 II (4B) | Peugeot 405 II Break (4E) |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | Renault KANGOO (KC0/1_) | Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
| Renault SYMBOL I (LB0/1/2_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3021A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, Xsara, Kangoo, Berlingo, Clio, 405, 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3021A |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴





