"
Фільтр повітряний Peugeot 207 1.4 06- KNECHT LX 3245 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LX3245 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 3245
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500601 | ALCO FILTER | MD8610 | ASHIKA | FA0625JM |
| BLUE PRINT | ADP152224 | BORG & BECK | BFA2309 | BOSCH | F026400354 |
| BREMSI | FA0630 | CITROËN | 1420V0 | CITROËN | 1444VL |
| CITROËN | 9673084480 | CLEAN FILTERS | MA3190 | COMLINE | EAF822 |
| CoopersFiaam | PA7833 | DENCKERMANN | A141730 | Dr!ve+ | DP1110100702 |
| DYNAMATRIX | DAF3245 | EUROREPAR | 1638028180 | FEBI BILSTEIN | 100464 |
| FILTRON | AP1967 | FRAM | CA11963 | HENGST FILTER | E1119L |
| HIFI FILTER | SA4113 | JAPANPARTS | FA0625JM | JAPKO | FA0625JM |
| KAMOKA | F235401 | KLAXCAR FRANCE | FA195z | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715985 |
| LUCAS | LFAF519 | LUCAS FILTERS | LFAF519 | LYNXauto | LA1951 |
| MAGNETI MARELLI | 152071761713 | MANN-FILTER | C3459 | MAPCO | 60057 |
| MECAFILTER | ELP9342 | MEYLE | 11123210016 | MFILTER | K7054 |
| MISFAT | P522 | MOTAQUIP | LVFA1527 | Omnicraft | 2133456 |
| OPEN PARTS | EAF356210 | OPTIMAL | OPFAF10246 | PEUGEOT | 1444VL |
| PEUGEOT | 9673084480 | PEUGEOT | 1420V0 | PROFIT | 15124138 |
| PURFLUX | A1779 | QUINTON HAZELL | QFA0915 | RIDEX | 8A0702 |
| SAKURA Automotive | A21920 | SOFIMA | S3A15A | STELLOX | 7101287SX |
| SWAG | 64100464 | TECNECO FILTERS | AR3459PM | TECNOCAR | A2560 |
| TOPRAN | 723217 | UFI | 30A1500 | VAICO | V420452 |
| VALEO | 585424 | WILMINK GROUP | WG1216422 | WILMINK GROUP | WG2206410 |
| WILMINK GROUP | WG2225970 | WILMINK GROUP | WG2284528 | WILMINK GROUP | WG2222198 |
| WIX FILTERS | WA9735 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C3 II | Peugeot 207 (WA_, WC_) | Peugeot 207 SW (WK_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX3245 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 176,0 |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Висота паковання [см] | 33,50 |
| Довжина [мм] | 331,0 |
| Довжина паковання [см] | 10,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX3245 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 94 |
| Ширина упаковки [см] | 5,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴





