
Фільтр повітряний Opel Astra G 1.7CDTI/DTI/2.0DI 01-09 MANN-FILTER C 30 130/1 (opt-om)
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: C301301
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Opel Astra G 1.7CDTI/DTI/2.0DI 01-09 MANN-FILTER C 30 130/1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C301301 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 30 130/1
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A70288 | ALCO FILTER | MD8052 | ASAM | 70275 |
| AUTOMEGA | 180021810 | AUTOMEGA | 180031510 | BLUE PRINT | ADW192218 |
| BLUE PRINT | ADZ92218 | BORG & BECK | BFA2315 | BOSCH | F026400013 |
| BOSCH | 1457433281 | BREMSI | FA0616 | BSG | BSG65135036 |
| CLEAN FILTERS | MA1099 | COMLINE | EAF632 | CONTINENTAL | 28000202122 |
| CoopersFiaam | PA7502 | DENCKERMANN | A141108 | DYNAMATRIX | DAF735 |
| EUROREPAR | E147207 | FEBI BILSTEIN | 32138 | FEBI BILSTEIN | 30368 |
| FI.BA | FA8762 | FIL FILTER | HP2164A | FILTRON | AP0513 |
| FRAM | CA10070 | GENERAL MOTORS | 9201138 | GENERAL MOTORS | 93188945 |
| HENGST FILTER | E878L | HIFI FILTER | SA5141 | JP GROUP | 1218602100 |
| JS ASAKASHI | A0289 | KAMOKA | F220501 | KLAXCAR FRANCE | FA045z |
| KNECHT | LX1683 | KNECHT | LX735 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711575 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1711576 | LUCAS | LFAF133 | LUCAS FILTERS | LFAF133 |
| LYNXauto | LA15081 | MAHLE | LX1683 | MANN-FILTER | C30130 |
| MAPCO | 60710 | MAXGEAR | 260092 | MAXGEAR | 261312 |
| MECAFILTER | ELP3829 | MEYLE | 6123210004 | MEYLE | 6120835622 |
| MFILTER | K4211 | MISFAT | P998 | MULLER FILTER | PA288S |
| OPEL | 5835126 | OPEL | 835627 | OPEN PARTS | EAF311810 |
| OPTIMAL | OPFAF10059 | PROFIT | 15120719 | PURFLUX | A1191 |
| PURFLUX | A1043 | QUINTON HAZELL | QFA0161 | RIDEX | 8A0093 |
| RIDEX | 8A0005 | SAMPIYON FILTER | CP0294S | SCT - MANNOL | SB632 |
| SOFIMA | S3214A | SOFIMA | S3107A | SOLGY | 103053 |
| SOLGY | 103052 | Stark | SKAF0060004 | Stark | SKAF0060092 |
| STELLOX | 7100735SX | TECNECO FILTERS | AR2881PM | TECNOCAR | A2148 |
| TOPRAN | 206977 | UFI | 3021400 | VAICO | V400128 |
| VALEO | 585013 | VALEO | 585032 | VALEO | 585174 |
| WILMINK GROUP | WG1792122 | WILMINK GROUP | WG1792280 | WILMINK GROUP | WG1792141 |
| WILMINK GROUP | WG2223739 | WILMINK GROUP | WG2282493 | WILMINK GROUP | WG2284245 |
| WILMINK GROUP | WG1216020 | WILMINK GROUP | WG1439920 | WIX FILTERS | WA6778 |
| WUNDER FILTER | WH303 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) | Opel ASTRA G универсал (F35_) | Opel ASTRA G седан (F69_) |
| Opel ASTRA G фургон (F70) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C301301 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C301301 |
| Ширина [мм] | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





