
Фільтр повітряний Opel Astra F 1.4-2.0/ 1.7 TD 91-98 VALEO 585088 (opt-om)
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 585088
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Opel Astra F 1.4-2.0/ 1.7 TD 91-98 VALEO 585088 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
585088 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
585088
(VALEO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60406 | AKRON-MALÒ | 1500164 | AUTOMEGA | 180022910 |
| BLUE PRINT | ADN12215 | BORG & BECK | BFA2149 | BOSCH | 1457433007 |
| BSG | BSG65135003 | BSG | BSG63135005 | CHAMPION | CAF100657P |
| CHAMPION | CAF100598P | CITROËN | 1444P5 | CoopersFiaam | PA7138 |
| Dr!ve+ | DP1110100045 | DYNAMATRIX | DAF390 | EUROREPAR | E147053 |
| FEBI BILSTEIN | 31154 | FEBI BILSTEIN | 32136 | FENOX | FAI216 |
| FI.BA | FA4060 | FIL FILTER | HP2049 | FILTRON | AP050 |
| FRAM | CA5400 | HENGST FILTER | E236L | HENGST FILTER | E236L01 |
| HOFFER | 18696 | IAP QUALITY PARTS | 12109040 | KAMOKA | F200501 |
| KLAXCAR FRANCE | FA119z | KNECHT | LX390 | KOLBENSCHMIDT | 50013332 |
| LUCAS FILTERS | LFAF160 | LYNXauto | LA1539 | MANN-FILTER | C3178 |
| MANN-FILTER | C31671 | MASTER-SPORT GERMANY | 31671LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 3178LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260086 | MEAT & DORIA | 18696 | MECAFILTER | ELP3499 |
| MEYLE | 6120834266 | MISFAT | P017 | MULLER FILTER | PA406 |
| Omnicraft | 2133137 | OPEL | 90443101 | OPEL | 834802 |
| OPEL | 25062434 | OPEL | 834334 | OPEL | 834268 |
| OPEL | 835605 | OPEL | 834264 | OPEL | 90443103 |
| OPEL | 834266 | OPEL | 90410652 | OPEL | 90410651 |
| OPEL | 90351530 | OPEL | 90351529 | OPEN PARTS | EAF309310 |
| PURFLUX | A245 | RIDEX | 8A0052 | SAMPIYON FILTER | CP0008 |
| SCT - MANNOL | SB277 | SOFIMA | S3017A | Stark | SKAF0060051 |
| SWAG | 40932136 | SWAG | 82931154 | TECNOCAR | A406 |
| TOPRAN | 201658 | VAICO | V400124 | VAUXHALL | 90486883 |
| VAUXHALL | 90443104 | VAUXHALL | 25062467 | VAUXHALL | 90443102 |
| WE PARTS | 18696 | WILMINK GROUP | WG1018283 | WILMINK GROUP | WG2152185 |
| WILMINK GROUP | WG2221540 | WILMINK GROUP | WG1216396 | WIX FILTERS | WA6213 |
| WUNDER FILTER | WH302 | WXQP | 561065 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| IRMSCHER COUPE | Opel MANTA B (58_, 59_) | Opel ASTRA F Наклонная задняя часть (53_, 54_, 58_, 59_) |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | Opel ASTRA F кабрио (53_B) | Opel ASTRA F универсал (51_, 52_) |
| Opel KADETT E Combo (38_, 48_) | Opel ASTRA F CLASSIC Наклонная задняя часть | Opel ASTRA F CLASSIC седан |
| Opel ASTRA F CLASSIC универсал | Opel ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) | Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) |
| Opel REKORD E универсал (61_, 66_, 67_) | Opel MANTA B CC (53_, 55_) | Opel ASTRA F VAN (T92) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 585088 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Manta, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Висота [мм] | 28 |
| Довжина [мм] | 308,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 585088 |
| Ширина [мм] | 229,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴





