
Фільтр повітряний Nissan NP300 2.5dCi 08-/Navara 2.5Di 02- MANN-FILTER C 14 011 (opt-om)
571 ₴
- Немає в наявності
- Код: C14011
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Nissan NP300 2.5dCi 08-/Navara 2.5Di 02- MANN-FILTER C 14 011 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C14011 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 14 011
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63291 | AKRON-MALÒ | 1500604 | AMC Filter | NA2641 |
| ASHIKA | 2001111 | ASHUKI by Palidium | 03962601 | BLUE PRINT | ADN12237 |
| BLUE PRINT | ADN12274 | BORG & BECK | BFA2353 | BOSCH | F026400199 |
| BREMSI | FA2403 | BREMSI | FA2346 | BSG | BSG63135010 |
| CHAMPION | CAF100491C | COMLINE | CNS12249 | Dr!ve+ | DP1110100742 |
| EUROREPAR | 1667450980 | FEBI BILSTEIN | 183968 | FEBI BILSTEIN | 183981 |
| FI.BA | FA248 | FILTRON | AR3043 | FRAM | CA9682 |
| FRIGAIR | AR21101 | HENGST FILTER | E1615L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1321062 |
| IAP QUALITY PARTS | 12113046 | JAPANPARTS | FA111S | JAPKO | 20111 |
| KAISHIN | A10173 | KAMOKA | F252201 | KAVO PARTS | NA2641 |
| KLAXCAR FRANCE | FA398z | KNECHT | LX2968 | LUCAS | LFAF382 |
| LUCAS FILTERS | LFAF382 | LYNXauto | LA623 | MAHLE | LX2968 |
| MAPCO | 60556 | MASTER-SPORT GERMANY | 2968KLFPCSMS | MAXGEAR | 261411 |
| MDR | MAF3111 | MECAFILTER | EL9306 | MILES | AFAC464 |
| MISFAT | R1147 | MOTAQUIP | VFA1198 | MULLER FILTER | PA3291 |
| NIPPARTS | J1321062 | NISSAN | 165469S001 | NISSAN | 16546VK500 |
| NISSAN | 16546VK501 | NISSAN | 16546VM00A | NISSAN | 165469S000 |
| OPEN PARTS | EAF340420 | PURFLUX | A1396 | QUINTON HAZELL | QFA0530 |
| RIDEX | 8A0342 | SAMPIYON FILTER | CH0132 | SCT - MANNOL | SB2359 |
| SOFIMA | S7D79A | Stark | SKAF0060348 | STELLOX | 7101782SX |
| TECNECO FILTERS | AR2272S | TECNOCAR | A2834 | UFI | 27D7900 |
| VALEO | 585738 | WILMINK GROUP | WG1792529 | WILMINK GROUP | WG2221557 |
| WILMINK GROUP | WG2284405 | WILMINK GROUP | WG1216365 | WIX FILTERS | WA9540 |
| WUNDER FILTER | WH979 | ZEKKERT | LF1974 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NP300 | Nissan NAVARA (D22) | Nissan BIG M (D22) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C14011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 228 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 74 |
| Висота [мм] | 228 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C14011 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴




