
Фільтр повітряний Mitsubishi Carisma 1.3/1.6/1.8/Pajero 1.8GDI 98-00/Volvo S40/V40 1.6-2.0 95-06 C 35 124 (opt-om)
389 ₴
- Немає в наявності
- Код: C35124
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Mitsubishi Carisma 1.3/1.6/1.8/Pajero 1.8GDI 98-00/Volvo S40/V40 1.6-2.0 95-06 C 35 124 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C35124 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 35 124
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60627 | AKRON-MALÒ | 1500212 | ALCO FILTER | MD9304 |
| AMC Filter | MA496 | ASHIKA | 2005589 | ASHUKI by Palidium | C05710 |
| BLUE PRINT | ADC42233 | BORG & BECK | BFA2103 | BOSCH | 1457433276 |
| BREMSI | FA1671 | BSG | BSG62135001 | CHAMPION | CAF100685P |
| CLEAN FILTERS | MA1358 | COMLINE | EAF270 | CONTINENTAL | 28000202912 |
| CoopersFiaam | PA7254 | DENCKERMANN | A140013 | Dr!ve+ | DP1110100645 |
| DYNAMATRIX | DAF662 | DYNAMATRIX | DAF504 | EUROREPAR | E147164 |
| FEBI BILSTEIN | 31306 | FI.BA | FA311 | FIL FILTER | HP2033 |
| FILTRON | AP180 | FRAM | CA5739 | HENGST FILTER | E653L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1325036 | HIFI FILTER | SA8030 | HOFFER | 18142 |
| HOFFER | 16615 | HOFFER | 16423 | IAP QUALITY PARTS | 12112080 |
| JAPANPARTS | FA589S | JAPKO | 20589 | JS ASAKASHI | A3501 |
| KAISHIN | A338 | KAMOKA | F210801 | KAVO PARTS | MA496 |
| KLAXCAR FRANCE | FA070z | KNECHT | LX504 | KNECHT | LX662 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013810 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714250 | LUCAS | LFAF304 |
| LUCAS FILTERS | LFAF304 | LYNXauto | LA332 | MAGNETI MARELLI | 153071760103 |
| MAGNETI MARELLI | 153071762549 | MAHLE | LX662 | MAHLE | LX504 |
| MAPCO | 60504 | MASTER-SPORT GERMANY | 35124LFPCSMS | MAXGEAR | 260340 |
| MDR | MAF3589 | MEAT & DORIA | 16423 | MEAT & DORIA | 16615 |
| MEAT & DORIA | 18142 | MECAFILTER | ELP3704 | MEYLE | 5123082730 |
| MFILTER | K425 | MILES | AFAU042 | MISFAT | P540 |
| MITSUBISHI | XR127077 | MITSUBISHI | MR239024 | MITSUBISHI | MR127077 |
| MOTAQUIP | VFA885 | MULLER FILTER | PA627 | NIPPARTS | J1325036 |
| NPS | M132I31 | Omnicraft | 2133263 | OPEN PARTS | EAF325510 |
| OPTIMAL | OPFAF10215 | PROFIT | 15122704 | PURFLUX | A1076 |
| PURRO | PURPA9009 | QUINTON HAZELL | QFA0217 | RED-LINE | 36MI004 |
| RIDEX | 8A0084 | SAKURA Automotive | A1065 | SAMPIYON FILTER | CP0076 |
| SCT - MANNOL | SB615 | SOFIMA | S3070A | Stark | SKAF0060083 |
| STELLOX | 7100504SX | TECNECO FILTERS | AR627PM | TECNOCAR | A627 |
| UFI | 3007000 | VAICO | V950107 | VALEO | 585189 |
| VOLVO | 30873414 | VOLVO | 30862730 | WILMINK GROUP | WG1216080 |
| WILMINK GROUP | WG1216557 | WILMINK GROUP | WG1216692 | WILMINK GROUP | WG1378586 |
| WILMINK GROUP | WG1439767 | WILMINK GROUP | WG1792290 | WILMINK GROUP | WG1792326 |
| WILMINK GROUP | WG2282491 | WILMINK GROUP | WG2283226 | WILMINK GROUP | WG1747448 |
| WILMINK GROUP | WG2219022 | WILMINK GROUP | WG2218074 | WIX FILTERS | WA6367 |
| WUNDER FILTER | WH919 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi CARISMA (DA_) | Mitsubishi CARISMA седан (DA_) | Mitsubishi SPACE STAR (DG_A) |
| Volvo S40 I (VS) | Volvo V40 универсал (VW) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C35124 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | Carisma, V40, S40, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C35124 |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





