
Фільтр повітряний MB E-class (W210) 2.0-4.3 M111-M113/M119/2.2CDI OM611/2.0D-3.0D OM604-606 95-0 C 34 175 (opt-om)
534 ₴
- Немає в наявності
- Код: C34175
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний MB E-class (W210) 2.0-4.3 M111-M113/M119/2.2CDI OM611/2.0D-3.0D OM604-606 95-0 C 34 175 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C34175 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 34 175
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60299 | AKRON-MALÒ | 1500473 | ALCO FILTER | MD9364 |
| AMC Filter | SA9850 | ASHIKA | FA0532JM | BLUE PRINT | ADU172251 |
| BORG & BECK | BFA2202 | BOSCH | 1457433699 | BREMSI | FA1370 |
| BSG | BSG60135009 | CHAMPION | CAF100700P | CLEAN FILTERS | MA1058 |
| COMLINE | EAF251 | CONTINENTAL | 28000201022 | CoopersFiaam | PA7196 |
| DENCKERMANN | A140069 | Dr!ve+ | DP1110100501 | DYNAMATRIX | DAF517 |
| EUROREPAR | E147105 | FEBI BILSTEIN | 31160 | FI.BA | FA3457 |
| FIL FILTER | HP2053 | FILTRON | AP1181 | FRAM | CA5782 |
| GOODWILL | AG234 | HENGST FILTER | E242L | HIFI FILTER | SA5017 |
| JAPANPARTS | FA0532JM | JAPKO | FA0532JM | JS ASAKASHI | A0091 |
| KAMOKA | F207701 | KAVO PARTS | SA9850 | KLAXCAR FRANCE | FA022z |
| KNECHT | LX517 | KOLBENSCHMIDT | 50013222 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711260 |
| LUCAS | LFAF503 | LUCAS FILTERS | LFAF503 | LYNXauto | LA1210 |
| MAGNETI MARELLI | 152071761649 | MAHLE | LX517 | MAPCO | 60040 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 34175LFPCSMS | MAXGEAR | 260219 | MECAFILTER | ELP3735 |
| MERCEDES-BENZ | 6040942004 | MERCEDES-BENZ | A6040940504 | MERCEDES-BENZ | A6040942004 |
| MERCEDES-BENZ | A6040940604 | MERCEDES-BENZ | 6040940504 | MERCEDES-BENZ | 6040940604 |
| MEYLE | 0120940022 | MFILTER | K374 | MILES | AFAU025 |
| MISFAT | P073 | MOTAQUIP | VFA839 | MULLER FILTER | PA299 |
| Omnicraft | 2133289 | OPEN PARTS | EAF317510 | OPTIMAL | OPFAF10121 |
| PROFIT | 15120604 | PURFLUX | A310 | QUINTON HAZELL | QFA0165 |
| RIDEX | 8A0041 | SAKURA Automotive | A2606 | SAMPIYON FILTER | CP0079 |
| SCT - MANNOL | SB528 | SOFIMA | S9920A | Stark | SKAF0060040 |
| STELLOX | 7100517SX | TECNECO FILTERS | AR299PM | TECNOCAR | A299 |
| TOPRAN | 400311 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214184 | UFI | 3007300 |
| VAICO | V300840 | VALEO | 585121 | WILMINK GROUP | WG1792230 |
| WILMINK GROUP | WG2223418 | WILMINK GROUP | WG2282609 | WILMINK GROUP | WG1018306 |
| WILMINK GROUP | WG1216567 | WILMINK GROUP | WG1439712 | WIX FILTERS | WA6297 |
| WUNDER FILTER | WH700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Mercedes-Benz E-CLASS Break (S210) | Mercedes-Benz E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C34175 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 336 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 336 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C34175 |
| Ширина [мм] | 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴





