
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W211/W212)/S-class (W221) 6.2 M156 06-14 (к-кт) C 3361-2 (opt-om)
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: C33612
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W211/W212)/S-class (W221) 6.2 M156 06-14 (к-кт) C 3361-2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C33612 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 3361-2
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A634092 | BLUE PRINT | ADU172208 | BORG & BECK | BFA2429HD |
| BOSCH | F026400152 | COMLINE | EAF685 | CWORKS | B13MR0118 |
| DENCKERMANN | A141247 | DYNAMATRIX | DAF3594S | FREY | 703101001 |
| HENGST FILTER | E1249L2 | HIFI FILTER | SA5255KIT | JS ASAKASHI | A0467SET |
| KLAXCAR FRANCE | FA327z | KNECHT | LX3594S | LYNXauto | LA1081 |
| MAHLE | LX3594S | MANDO | MMF015326 | MAPCO | 60048 |
| MAXGEAR | 262513 | MERCEDES-BENZ | 1560940504 | MERCEDES-BENZ | A1560940504 |
| MFILTER | K70842 | MULLER FILTER | PA3409x2 | PURFLUX | A19572 |
| PURFLUX | A1957 | QUINTON HAZELL | QFA0997 | RIDEX | 8A0524 |
| SAKURA Automotive | A26390S | VAICO | V303076 | WILMINK GROUP | WG1216478 |
| WILMINK GROUP | WG2284362 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Mercedes-Benz C-CLASS (W204) |
| Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Mercedes-Benz S-CLASS (W221) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Mercedes-Benz E-CLASS (W211) |
| Mercedes-Benz SL (R230) | Mercedes-Benz CLS (C219) | Mercedes-Benz CLK (C209) |
| Mercedes-Benz CLK кабрио (A209) | Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C33612 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class, SL, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 25 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C33612 |
| Колекція | комплект |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





