
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/ E-class (W211/W212) 06- KNECHT LX 3594/S (opt-om)
892 ₴
- Немає в наявності
- Код: LX3594S
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/ E-class (W211/W212) 06- KNECHT LX 3594/S (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LX3594S (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 3594/S
(KNECHT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADU172208 | BORG & BECK | BFA2429HD | BOSCH | F026400152 |
| CWORKS | B13MR0118 | DYNAMATRIX | DAF3594S | FREY | 703101001 |
| HENGST FILTER | E1249L2 | HIFI FILTER | SA5255KIT | JS ASAKASHI | A0467SET |
| KLAXCAR FRANCE | FA327z | LYNXauto | LA1081 | MANN-FILTER | C33612 |
| MERCEDES-BENZ | 1560940504 | MERCEDES-BENZ | A1560940504 | MFILTER | K70842 |
| PURFLUX | A19572 | PURFLUX | A1957 | QUINTON HAZELL | QFA0997 |
| RIDEX | 8A0524 | SAKURA Automotive | A26390S | VAICO | V303076 |
| WILMINK GROUP | WG1216478 | WILMINK GROUP | WG2284362 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Mercedes-Benz C-CLASS (W204) |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Mercedes-Benz CL-CLASS купе (C215) | Mercedes-Benz SL (R230) |
| Mercedes-Benz CLS (C219) | Mercedes-Benz CLK (C209) | Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W221) | Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Mercedes-Benz CLK кабрио (A209) |
| Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX3594S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, C-Class, SL, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 270,0 |
| Висота [мм] | 25,0 |
| Висота паковання [см] | 31,30 |
| Довжина [мм] | 310,0 |
| Довжина паковання [см] | 18,8 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX3594S |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 156 |
| Ширина упаковки [см] | 6,80 |
| необхідна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴



