"
Фільтр повітряний MB C-class (W203/S202) 2.0 00-02 (M111) SOFIMA S 2602 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S2602A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 2602 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60762 | AKRON-MALÒ | 1500299 | BLUE PRINT | ADU172225 |
| BOSCH | 1457433043 | BREMSI | FA1603 | BSG | BSG60135055 |
| CHAMPION | CAF100717P | CLEAN FILTERS | MA1342 | COMLINE | EAF403 |
| CONTINENTAL | 28000205592 | CoopersFiaam | PA7381 | DENCKERMANN | A141265 |
| Dr!ve+ | DP1110100360 | EUROREPAR | E147204 | FEBI BILSTEIN | 36182 |
| FI.BA | FA8732 | FIL FILTER | HP2215 | FILTRON | AP0352 |
| FRAM | CA9423 | HENGST FILTER | E373L | HIFI FILTER | SA5112 |
| HOFFER | 16652 | KAMOKA | F220101 | KLAXCAR FRANCE | FA066z |
| KNECHT | LX992 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711400 | MAHLE | LX992 |
| MANN-FILTER | C52107 | MASTER-SPORT GERMANY | 52107LFPCSMS | MAXGEAR | 261275 |
| MEAT & DORIA | 16652 | MERCEDES-BENZ | A1110940304 | MERCEDES-BENZ | 1110940304 |
| MEYLE | 0120940071 | MFILTER | K7023 | MOTAQUIP | VFA1097 |
| MULLER FILTER | PA762 | OPEN PARTS | EAF325910 | PREXAparts | P321042 |
| PURFLUX | A1132 | QUINTON HAZELL | QFA0324 | RIDEX | 8A0500 |
| Stark | SKAF0060502 | TECNECO FILTERS | AR2062PM | TOPRAN | 401036 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214179 | UFI | 3020100 | VAICO | V309905 |
| VALEO | 585323 | WE PARTS | 16652 | WILMINK GROUP | WG1018426 |
| WILMINK GROUP | WG1216960 | WILMINK GROUP | WG1440748 | WILMINK GROUP | WG2152074 |
| WILMINK GROUP | WG2223392 | WILMINK GROUP | WG2282409 | WILMINK GROUP | WG1792391 |
| WIX FILTERS | WA6680 | WUNDER FILTER | WH722 | WXQP | 111435 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Mercedes-Benz C-CLASS Coupe Sport (CL203) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S2602A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 58 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 520 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S2602A |
| Ширина [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴






