
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0-2.2CDI 00-07 (OM646/OM611) SOFIMA S 7596 A (opt-om)
496 ₴
- Немає в наявності
- Код: S7596A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0-2.2CDI 00-07 (OM646/OM611) SOFIMA S 7596 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S7596A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 7596 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63120 | AKRON-MALÒ | 1500070 | ASAM | 71970 |
| ASHIKA | FA0507JM | BLUE PRINT | ADU172220 | BORG & BECK | BFA2117 |
| BOSCH | F026400024 | BREMSI | FA0541 | BSG | BSG60135016 |
| CLEAN FILTERS | MA3125 | COMLINE | EAF579 | CONTINENTAL | 28000201402 |
| CoopersFiaam | FL9087 | DENCKERMANN | A141297 | Dr!ve+ | DP1110100244 |
| EUROREPAR | 1682270080 | EUROREPAR | E147324 | FEBI BILSTEIN | 31441 |
| FI.BA | FA8729 | FIL FILTER | HP2619 | FILTRON | AK2184 |
| FRAM | CA10056 | HENGST FILTER | E618L | HOFFER | 18488 |
| JAPANPARTS | FA0507JM | JAPKO | FA0507JM | KAMOKA | F214401 |
| KLAXCAR FRANCE | FA480z | KNECHT | LX1020 | LUCAS | LFAF241 |
| LUCAS FILTERS | LFAF241 | MAGNETI MARELLI | 153071760658 | MAHLE | LX1020 |
| MANN-FILTER | C12133 | MASTER-SPORT GERMANY | 12133LFPCSMS | MAXGEAR | 260524 |
| MEAT & DORIA | 18488 | MECAFILTER | EL9109 | MERCEDES | 646094000490 |
| MERCEDES-BENZ | 6460940004 | MERCEDES-BENZ | A6460940004 | MEYLE | 0123210011 |
| MFILTER | A892 | MISFAT | R434 | MOTAQUIP | VFA1168 |
| MULLER FILTER | PA3120 | Omnicraft | 2133249 | OPEN PARTS | EAF308320 |
| PATRON | PF1287 | PURFLUX | A1215 | QUINTON HAZELL | QFA0516 |
| RIDEX | 8A0070 | SAMPIYON FILTER | CR0211 | SCT - MANNOL | SB2142 |
| SIVENTO | S10212 | Stark | SKAF0060069 | TECNECO FILTERS | AR12133 |
| TECNOCAR | A2175 | TOPRAN | 401410 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214127 |
| UFI | 2759600 | VAICO | V301322 | VALEO | 585648 |
| WE PARTS | 18488 | WILMINK GROUP | WG1215778 | WILMINK GROUP | WG1439804 |
| WILMINK GROUP | WG1792475 | WILMINK GROUP | WG2152118 | WILMINK GROUP | WG2223387 |
| WILMINK GROUP | WG2284254 | WIX FILTERS | WA9510 | WUNDER FILTER | WH733 |
| WXQP | 112007 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Mercedes-Benz C-CLASS Coupe Sport (CL203) |
| Mercedes-Benz CLK (C209) | Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S7596A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 338 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 82,5 |
| Висота [мм] | 337,9 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S7596A |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 119,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 119,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴





