
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0/2.3 M111 Kompressor 00-02 MANN-FILTER C 47 109 (opt-om)
588 ₴
- Немає в наявності
- Код: C47109
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0/2.3 M111 Kompressor 00-02 MANN-FILTER C 47 109 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C47109 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 47 109
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60768 | AKRON-MALÒ | 1500298 | ALCO FILTER | MD8000 |
| ASHIKA | FA0536JM | BLUE PRINT | ADU172236 | BORG & BECK | BFA2267 |
| BOSCH | 1457433522 | BREMSI | FA1696 | BSG | BSG60135056 |
| CHAMPION | CAF100984P | CLEAN FILTERS | MA1341 | COMLINE | EAF404 |
| CONTINENTAL | 28000202202 | CoopersFiaam | PA7403 | CWORKS | B130P0016 |
| DENCKERMANN | A140592 | Dr!ve+ | DP1110100361 | DYNAMATRIX | DAF939 |
| EUROREPAR | E147205 | FEBI BILSTEIN | 101644 | FI.BA | FA2055 |
| FIL FILTER | HP2177 | FILTRON | AP0353 | FRAM | CA9544 |
| HENGST FILTER | E456L | HIFI FILTER | SA5114 | HOFFER | 16649 |
| JAPANPARTS | FA0536JM | JAPKO | FA0536JM | JS ASAKASHI | A0380 |
| KAMOKA | F220201 | KNECHT | LX939 | KOLBENSCHMIDT | 50013678 |
| LUCAS | LFAF758 | LUCAS FILTERS | LFAF758 | LYNXauto | LA442 |
| MAHLE | LX939 | MAPCO | 60802 | MASTER-SPORT GERMANY | 47109LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260934 | MEAT & DORIA | 16649 | MECAFILTER | ELP3959 |
| MERCEDES-BENZ | 1110940204 | MERCEDES-BENZ | A1110940204 | MEYLE | 0120940063 |
| MFILTER | K7022 | MISFAT | P408 | MOTAQUIP | LVFA1686 |
| MULLER FILTER | PA768 | OPEN PARTS | EAF359810 | OPTIMAL | FA00505 |
| PURFLUX | A1138 | QUINTON HAZELL | QFA0757 | RIDEX | 8A0422 |
| SAKURA Automotive | A26230 | SAMPIYON FILTER | CP0281 | SCT - MANNOL | SB2280 |
| SOFIMA | S8602A | Stark | SKAF0060424 | STELLOX | 7101867SX |
| TECNECO FILTERS | AR9544PM | TECNOCAR | A2068 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214180 |
| UFI | 3018200 | VAICO | V309912 | VALEO | 585312 |
| WILMINK GROUP | WG1018580 | WILMINK GROUP | WG1216926 | WILMINK GROUP | WG1792383 |
| WILMINK GROUP | WG2152073 | WILMINK GROUP | WG2223403 | WILMINK GROUP | WG2282531 |
| WILMINK GROUP | WG2226376 | WIX FILTERS | WA6681 | WUNDER FILTER | WH719 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Mercedes-Benz C-CLASS Coupe Sport (CL203) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C47109 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 462 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 462 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C47109 |
| Ширина [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴





