"
Фільтр повітряний MB C-class (W202)/M-class (W163) 93- MAHLE LX 439/1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LX4391 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX 439/1
(MAHLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500097 | ALCO FILTER | MD9254 | AMC Filter | FAF10010 |
| ASHIKA | FA0505JM | AUTOMEGA | 180073010 | BLUE PRINT | ADU172226 |
| BORG & BECK | BFA2116 | BOSCH | 1457433752 | BREMSI | FA1368 |
| BSG | BSG60135014 | CHAMPION | U742606 | CHAMPION | CAF100742P |
| CLEAN FILTERS | MA1155 | COMLINE | EAF097 | CONTINENTAL | 28000200722 |
| CoopersFiaam | PA7230 | CWORKS | B130P0006 | DENCKERMANN | A140057 |
| Dr!ve+ | DP1110100500 | Dr!ve+ | DP1110100067 | DYNAMATRIX | DAF439 |
| DYNAMATRIX | DAF4391 | EUROREPAR | E147077 | FEBI BILSTEIN | 30941 |
| FIL FILTER | HP2031 | FILTRON | AP1186 | FRAM | CA5948 |
| GOODWILL | AG230 | GOODWILL | AG2301 | HENGST FILTER | E321L |
| HIFI FILTER | SA5010 | HOFFER | 16577 | JAPANPARTS | FA0505JM |
| JAPKO | FA0505JM | JS ASAKASHI | A0053 | KAISHIN | A716 |
| KAMOKA | F205401 | KAVO PARTS | FAF10010 | KLAXCAR FRANCE | FA056z |
| KNECHT | LX4391 | KOLBENSCHMIDT | 500132051 | LUCAS | LFAF175 |
| LUCAS FILTERS | LFAF175 | LYNXauto | LA1206 | MANDO | MMF015312 |
| MANN-FILTER | C301952 | MAPCO | 60937 | MASTER-SPORT GERMANY | 301952LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260024 | MDR | MAF3B02 | MEAT & DORIA | 16577 |
| MECAFILTER | ELP3751 | MERCEDES-BENZ | A0040941304 | MERCEDES-BENZ | A6040940004 |
| MERCEDES-BENZ | 6040941404 | MERCEDES-BENZ | 6040941304 | MERCEDES-BENZ | 6040940404 |
| MERCEDES-BENZ | 6040940304 | MERCEDES-BENZ | 6040940104 | MERCEDES-BENZ | 604094000428 |
| MERCEDES-BENZ | 6040940004 | MERCEDES-BENZ | A6040940404 | MERCEDES-BENZ | A6040940304 |
| MERCEDES-BENZ | A6040940104 | MERCEDES-BENZ | 0040941304 | MERCEDES-BENZ | A604094000428 |
| MERCEDES-BENZ | A6040941404 | MERCEDES-BENZ | A6040941304 | MEYLE | 0120940045 |
| MFILTER | K472 | MILES | AFAU027 | MISFAT | P037 |
| MOTAQUIP | VFA778 | Omnicraft | 2133169 | OPEN PARTS | EAF310210 |
| OPTIMAL | FA00726 | OPTIMAL | OPFAF10124 | PROFIT | 15120605 |
| PURFLUX | A1049 | QUINTON HAZELL | QFA0191 | RIDEX | 8A0079 |
| SAKURA Automotive | A2608 | SOFIMA | S6720A | SSANGYONG | 6040940404 |
| Stark | SKAF0060077 | STELLOX | 7100439SX | TECNECO FILTERS | AR276PM |
| TOPRAN | 400310 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214138 | UFI | 3011900 |
| VAICO | V300833 | VALEO | 585076 | WILMINK GROUP | WG1025516 |
| WILMINK GROUP | WG1198402 | WILMINK GROUP | WG1216507 | WILMINK GROUP | WG1439633 |
| WILMINK GROUP | WG1747500 | WILMINK GROUP | WG2152070 | WILMINK GROUP | WG2223393 |
| WILMINK GROUP | WG2282633 | WILMINK GROUP | WG1792185 | WIX FILTERS | WA6663 |
| WUNDER FILTER | WH702 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Mercedes-Benz C-CLASS Break (S202) | Mercedes-Benz CLK (C208) |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Mercedes-Benz CLK кабрио (A208) | Mercedes-Benz SLR (R199) |
| Mercedes-Benz SLR ROADSTER (R199) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX4391 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Висота | 56.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, SLR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 315 |
| Висота 1 [мм] | 57 |
| Висота [мм] | 56,8 |
| Висота паковання [см] | 30,00 |
| Довжина 1 [мм] | 226,0 |
| Довжина [мм] | 226,0 |
| Довжина паковання [см] | 23,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | LX4391 |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина 1 [мм] | 294,0 |
| Ширина [мм] | 294 |
| Ширина упаковки [см] | 6,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴






