"
Фільтр повітряний MB 123/124/190 M102 2.0-2.5i 80-93 SOFIMA S 3040 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3040A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3040 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60403 | AKRON-MALÒ | 1500346 | BREMSI | FA2155 |
| BSG | BSG60135058 | CHAMPION | W148606 | CHAMPION | CAF100148R |
| CLEAN FILTERS | MA107 | COMLINE | EAF104 | CONTINENTAL | 28000203472 |
| DENCKERMANN | A140070 | Dr!ve+ | DP1110100712 | EUROREPAR | 1616249180 |
| FEBI BILSTEIN | 31443 | FIL FILTER | HPU4377 | FILTRON | AR033 |
| FORD | 5010235 | FORD | 5017848 | HENGST FILTER | E81L |
| KNECHT | LX58 | KOLBENSCHMIDT | 50013007 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711050 |
| MAHLE | LX58 | MANN-FILTER | C37107 | MAXGEAR | 262461 |
| MERCEDES-BENZ | 0020943104 | MERCEDES-BENZ | 0020945804 | MERCEDES-BENZ | A0020943104 |
| MERCEDES-BENZ | 0020943004 | MFILTER | A337 | MOTAQUIP | VFA390 |
| MULLER FILTER | PA403 | PATRON | PF1060 | QUINTON HAZELL | QFA0770 |
| RIDEX | 8A0245 | SCT - MANNOL | SB220 | Stark | SKAF0060250 |
| TECNECO FILTERS | AR403PMR | TOPRAN | 400320 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214130 |
| UFI | 3089600 | VAICO | V300814 | WILMINK GROUP | WG1018156 |
| WILMINK GROUP | WG1216618 | WILMINK GROUP | WG1439806 | WILMINK GROUP | WG1792504 |
| WILMINK GROUP | WG2282385 | WIX FILTERS | WA6377 | WUNDER FILTER | WH710 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz 190 (W201) | Mercedes-Benz седан (W124) | Mercedes-Benz KOMBI Break (S124) |
| Mercedes-Benz COUPE (C124) | Mercedes-Benz седан (W123) | Mercedes-Benz KOMBI Break (S123) |
| Mercedes-Benz COUPE (C123) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3040A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 370 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 288 |
| Висота [мм] | 59 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3040A |
| Зовнішній діаметр [мм] | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴






