
Фільтр повітряний Mazda 6 1.8/2.0/2.0DI/2.2MZR/2.3/2.5MZR 02- KAVO PARTS MA-5630 (opt-om)
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: MA5630
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Mazda 6 1.8/2.0/2.0DI/2.2MZR/2.3/2.5MZR 02- KAVO PARTS MA-5630 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MA5630 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MA-5630
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60795 | ACKOJA | A320401 | AKRON-MALÒ | 1500271 |
| AMC FILTER | MA5630 | ASHIKA | 2003325 | ASHUKI by Palidium | M03143 |
| ASHUKI by Palidium | M03143E | BLUE PRINT | ADM52235 | BLUE PRINT | ADM52246 |
| BLUE PRINT | ADM52222 | BORG & BECK | BFA2168 | BOSCH | 1987429188 |
| BREMSI | FA1267 | BSG | BSG55135003 | COMLINE | CMZ12500 |
| COMLINE | CMZ12470 | CONTINENTAL | 28000201572 | CoopersFiaam | PA7420 |
| CWORKS | B130G0106 | DENCKERMANN | A140166 | Dr!ve+ | DP1110100158 |
| EUROREPAR | E147237 | FAW | RF4F13Z40J | FI.BA | FA278 |
| FIL FILTER | HP2426 | FILTRON | AP1131 | FISPA | ME1010 |
| FRAM | CA8922 | GOODWILL | AG119 | HENGST FILTER | E659L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323041 | HOFFER | 16028 | HOFFER | 18283 |
| IAP QUALITY PARTS | 12111056 | IAP QUALITY PARTS | 12111057 | JAPANPARTS | FA325S |
| JAPKO | 20325 | KAMOKA | F207201 | KLAXCAR FRANCE | FA395z |
| KNECHT | LX936 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713680 | LUCAS | LFAF299 |
| LUCAS FILTERS | LFAF299 | LYNXauto | LA1452 | MAGNETI MARELLI | 153071762510 |
| MAHLE | LX936 | MANN-FILTER | C3233 | MANN-FILTER | C32331 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 3233LFPCSMS | MAXGEAR | 262473 | MAXGEAR | 260671 |
| MAXGEAR | 260579 | MAZDA | RF2A13Z40A | MAZDA | RF4F13Z409A |
| MAZDA | RF4F13Z40A | MAZDA | FS1913Z40 | MAZDA | RF4F13Z40 |
| MAZDA | RF2A13Z40 | MAZDA | RF2A13Z409A | MDR | MAF3325 |
| MEAT & DORIA | 18283 | MEAT & DORIA | 16028 | MECAFILTER | ELP9229 |
| MEYLE | 35123210009 | MFILTER | K7065 | MILES | AFAI076 |
| MISFAT | P676 | MOBILAND | 801002100 | MOTAQUIP | VFA1054 |
| MULLER FILTER | PA795 | NIPPARTS | J1323041 | NIPPARTS | J1323043 |
| NPS | M132A53 | Omnicraft | 2133209 | PROFIT | 15122606 |
| PURFLUX | A1157 | QUINTON HAZELL | QFA0121 | QUINTON HAZELL | QFA0535 |
| RED-LINE | 36MZ000 | RIDEX | 8A0026 | SCT - MANNOL | SB2216 |
| SIDAT | ME1010 | SOFIMA | S3171A | Stark | SKAF0060025 |
| TECNECO FILTERS | AR8922PMJ | TECNOCAR | A2095 | UFI | 3017100 |
| VALEO | 585147 | WILMINK GROUP | WG2283235 | WILMINK GROUP | WG1216924 |
| WILMINK GROUP | WG1378841 | WILMINK GROUP | WG1747479 | WILMINK GROUP | WG1792256 |
| WILMINK GROUP | WG2221075 | WILMINK GROUP | WG2221086 | WILMINK GROUP | WG2221069 |
| WIX FILTERS | WA9441 | WUNDER FILTER | WH2029 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda MPV II (LW) | Mazda 6 (GH) | Mazda 6 Sport (GH) |
| Mazda 6 combi-coupe (GH) | Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 626 IV (GE) |
| Mazda 626 IV Hatchback (GE) | Mazda 626 Mk V (GF) | Mazda 626 Mk V Наклонная задняя часть (GF) |
| Mazda 626 Mk V универсал (GW) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | MA5630 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 321 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 321 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | MA5630 |
| Ширина [мм] | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴





