"
Фільтр повітряний Jeep Grand Cherokee 3.0CRD 11- SOFIMA S 3544 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3544A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3544 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63416 | AKRON-MALÒ | 1500309 | ALCO FILTER | MD8756 |
| ASHIKA | 2009910 | BLUE PRINT | ADA102211 | BORG & BECK | BFA2650 |
| BOSCH | F026400464 | BREMSI | FA1171 | CHRYSLER | 04861688AA |
| CHRYSLER | 4861688AB | COMLINE | EAF901 | CONTINENTAL | 28000202742 |
| DENCKERMANN | A141249 | Dr!ve+ | DP1110100290 | FIAT | K04861688AB |
| FIAT | K04861688AA | FIAT | 4861688AB | FIL FILTER | HP2277 |
| FILTRON | AP00310 | FRIGAIR | AR18104 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320804 |
| HIFI FILTER | SA5217 | IAP QUALITY PARTS | 12102072 | JAPANPARTS | FA910S |
| JAPKO | 20910 | KAISHIN | A10197 | KNECHT | LX2108 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1718536 | MAHLE | LX2108 | MANN-FILTER | C22029 |
| MAPCO | 60996 | MASTER-SPORT GERMANY | 22029LFPCSMS | MAXGEAR | 261380 |
| MECAFILTER | ELP9530 | MOTAQUIP | LVFA1533 | MULLER FILTER | PA3416 |
| Omnicraft | 2441406 | OPEN PARTS | EAF343810 | PURFLUX | A1554 |
| RED-LINE | 36CH009 | RIDEX | 8A0209 | SCT - MANNOL | SB2355 |
| Stark | SKAF0060213 | TECNECO FILTERS | AR22029PM | UFI | 3054400 |
| VALEO | 585560 | WILMINK GROUP | WG1216212 | WILMINK GROUP | WG1989918 |
| WILMINK GROUP | WG2177877 | WILMINK GROUP | WG2284619 | WILMINK GROUP | WG2217049 |
| WIX FILTERS | WA9718 | WUNDER FILTER | WH842 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chrysler 300 C (LX) | Chrysler 300 C Touring (LX) | Chrysler 300 C |
| JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | LANCIA THEMA (LX) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3544A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Jeep, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Thema, 300C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3544A |
| Ширина [мм] | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666 ₴






