
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6-2.0 i 2.0 CRDi 00-06/ Kia Cerato 1.6/2.0i 2.0 CRDi 04- HA-690 (opt-om)
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HA690
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Hyundai Elantra 1.6-2.0 i 2.0 CRDi 00-06/ Kia Cerato 1.6/2.0i 2.0 CRDi 04- HA-690 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HA690 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HA-690
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63179 | AKRON-MALÒ | 1500402 | AMC Filter | KA1584 |
| ASHIKA | 2005590 | ASHIKA | 20H0010 | BLUE PRINT | ADG02236 |
| BOSCH | 09864B0020 | BOSCH | F026400187 | BSG | BSG40135012 |
| CLEAN FILTERS | MA1340 | COMLINE | CHY12235 | CONTINENTAL | 28000203832 |
| CoopersFiaam | PA7416 | CWORKS | B130G0117 | DENCKERMANN | A140345 |
| Dr!ve+ | DP1110100476 | EUROREPAR | 1682949980 | FI.BA | FA379 |
| FIL FILTER | HP2189 | FILTRON | AP1082 | FRAM | CA9392 |
| GOODWILL | AG612 | GOODWILL | AG6122 | HENGST FILTER | E1202L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320512 | HOFFER | 18137 | HOLA | SA113 |
| HYUNDAI | S281132D000 | HYUNDAI | 281132F000 | HYUNDAI | 281132D000 |
| HYUNDAI | S281132F000 | HYUNDAI | 281132D001 | IAP QUALITY PARTS | 12121041G |
| IAP QUALITY PARTS | 12121041 | IAP QUALITY PARTS | 12107022 | JAPANPARTS | FAH10S |
| JAPANPARTS | FA590S | JAPKO | 20H10 | JAPKO | 20590 |
| KAISHIN | A10027 | KAMOKA | F226401 | KAVO PARTS | KA1584 |
| KIA | 281132D000 | KIA | S281132F000 | KIA | S281132D000 |
| KIA | 281132D001 | KIA | 281132F000 | KLAXCAR FRANCE | FA285z |
| KNECHT | LX1030 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714700 | LUCAS FILTERS | LFAF214 |
| LYNXauto | LA1340 | MAHLE | LX1030 | MANN-FILTER | C2676 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2676LFPCSMS | MAXGEAR | 261293 | MDR | MAF3H10 |
| MDR | MAF3590 | MEAT & DORIA | 18137 | MECAFILTER | ELP9143 |
| MFILTER | K779 | MILES | AFAU072 | MISFAT | P266 |
| MOTAQUIP | VFA98 | MULLER FILTER | PA3179 | NIPPARTS | J1320512 |
| NISSAN | 281132F000 | NPS | H132I16 | PATRON | PF1153 |
| PATRON | PF1153KOR | PROFIT | 15122301 | PURFLUX | A1174 |
| QUINTON HAZELL | QFA0853 | RED-LINE | 36HY055 | RENAULT | 281132D000 |
| RIDEX | 8A0207 | SCT - MANNOL | SB263 | SOFIMA | S8212A |
| Stark | SKAF0060211 | TECNOCAR | A2128 | UFI | 3026600 |
| VAICO | V520140 | WILMINK GROUP | WG1215790 | WILMINK GROUP | WG1378542 |
| WILMINK GROUP | WG1747405 | WILMINK GROUP | WG1792351 | WILMINK GROUP | WG2219034 |
| WILMINK GROUP | WG2284396 | WIX FILTERS | WA6724 | WUNDER FILTER | WH910 |
| WXQP | 11928 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai COUPE (GK) | Hyundai AVANTE (XD) | Hyundai AVANTE седан (XD) |
| Hyundai TIBURON Купе | KIA CERATO седан (LD) | KIA CERATO (LD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | HA690 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Tiburon, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41,0 |
| Довжина [мм] | 253,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | HA690 |
| Ширина [мм] | 174,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴





