
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.5i 95-00 BOSCH 1 457 433 290 (opt-om)
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1457433290
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.5i 95-00 BOSCH 1 457 433 290 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
1457433290 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 457 433 290
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63466 | AKRON-MALÒ | 1500404 | AMC Filter | HA693 |
| ASHIKA | 2005593 | BLUE PRINT | ADG02210 | BREMSI | FA2054 |
| CHAMPION | CAF100522P | CLEAN FILTERS | MA1338 | COMLINE | CHY12204 |
| CoopersFiaam | PA7302 | DENCKERMANN | A140108 | DYNAMATRIX | DAF745 |
| FENOX | FAI168 | FI.BA | FA372 | FIL FILTER | HP2007 |
| FILTRON | AP1081 | FRAM | CA7775 | GOODWILL | AG620 |
| HENGST FILTER | E784L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320505 | HOFFER | 16277 |
| HYUNDAI | 2811322051 | IAP QUALITY PARTS | 12107021 | JAPANPARTS | FA593S |
| JAPKO | 20593 | JS ASAKASHI | A9302 | KAISHIN | A979 |
| KAVO PARTS | HA693 | KIA | 2811322051 | KNECHT | LX745 |
| LUCAS | LFAF207 | LUCAS FILTERS | LFAF207 | LYNXauto | LA1026 |
| MAHLE | LX745 | MANN-FILTER | C2559 | MASTER-SPORT GERMANY | 2559LFPCSMS |
| MEAT & DORIA | 16277 | MECAFILTER | ELP3793 | MFILTER | K7071 |
| MISFAT | P285 | MOTAQUIP | VFA12 | MULLER FILTER | PA3466 |
| NIPPARTS | J1320505 | NPS | H132I02 | OPEN PARTS | EAF339310 |
| PURFLUX | A1369 | PURRO | PURPA7056 | QUINTON HAZELL | QFA0622 |
| SAKURA Automotive | A2802 | SCT - MANNOL | SB2083 | SOFIMA | S3285A |
| TECNECO FILTERS | AR22051PM | UFI | 3028500 | VALEO | 585266 |
| WILMINK GROUP | WG1216761 | WILMINK GROUP | WG1792348 | WILMINK GROUP | WG2282498 |
| WIX FILTERS | WA6285 | WUNDER FILTER | WH901 | ZEKKERT | LF1504 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ACCENT I (X-3) | Hyundai ACCENT седан (X-3) | Hyundai AVANTE II (J-2) |
| Hyundai ELANTRA II универсал (J-2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433290 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 1457433290 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴





