
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4-1.6 06-10/Kia Rio 1.4-1.6 05- MANN-FILTER C 2775 (opt-om)
367 ₴
- Немає в наявності
- Код: C2775
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4-1.6 06-10/Kia Rio 1.4-1.6 05- MANN-FILTER C 2775 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C2775 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 2775
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63243 | ACDelco | 19372633 | ACKOJA | A530400 |
| AKRON-MALÒ | 1500340 | ALCO FILTER | MD8194 | AMC Filter | KA1586 |
| ASAM | 70134 | ASHIKA | 200KK15 | ASHUKI by Palidium | I01504 |
| BLUE PRINT | ADG02267 | BORG & BECK | BFA2277 | BOSCH | F026400048 |
| BREMSI | FA1204 | BSG | BSG40135013 | CHAMPION | CAF100873P |
| CLEAN FILTERS | MA3240 | COMLINE | CKI12261 | CONTINENTAL | 28000202692 |
| CoopersFiaam | PA7654 | CWORKS | B130R0015 | CWORKS | B13CR0076 |
| DENCKERMANN | A140394 | Dr!ve+ | DP1110100479 | EUROREPAR | 1667445880 |
| FEBI BILSTEIN | 183927 | FI.BA | FA383 | FIL FILTER | HP2152 |
| FILTRON | AP1086 | FRAM | CA10088 | GOODWILL | AG349 |
| GOODWILL | AG3491 | HENGST FILTER | E1190L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320320 |
| HIFI FILTER | SA8248 | HOFFER | 18383 | HYUNDAI | 281131G000 |
| IAP QUALITY PARTS | 12121071G | IAP QUALITY PARTS | 12121071 | JAPANPARTS | FAK15S |
| JAPKO | 20K15 | JS ASAKASHI | A9608PU | KAISHIN | A10155 |
| KAISHIN | A10167 | KAMOKA | F226701 | KAVO PARTS | KA1586 |
| KIA | 281131G000 | KLAXCAR FRANCE | FA313z | KNECHT | LX1808 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1718815 | LUCAS | LFAF202 | LUCAS FILTERS | LFAF202 |
| LYNXauto | LA1428 | MAHLE | LX1808 | MAPCO | 60550 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2775LFPCSMS | MAXGEAR | 260950 | MDR | MAF3K15 |
| MEAT & DORIA | 18383 | MECAFILTER | ELP9275 | MFILTER | K7040 |
| MILES | AFAU075 | MISFAT | P454 | MOBILAND | 801001440 |
| MOTAQUIP | VFA1220 | MULLER FILTER | PA3243 | NIPPARTS | J1320526 |
| OPEN PARTS | EAF336010 | OPTIMAL | OPFAF10114 | OSSCA | 14204 |
| PROFIT | 15122617 | PURFLUX | A1331 | QUINTON HAZELL | QFA0204 |
| RED-LINE | 36HY057 | RIDEX | 8A0398 | SAKURA Automotive | A2843 |
| SAMPIYON FILTER | CP0321 | SCT - MANNOL | SB2292 | SOFIMA | S3386A |
| SOLGY | 103103 | Stark | SKAF0060404 | STELLOX | 7101128SX |
| TECNECO FILTERS | AR2775PM | TECNOCAR | A2313 | TOPRAN | 820256 |
| UFI | 3038600 | VALEO | 585209 | WILMINK GROUP | WG1378584 |
| WILMINK GROUP | WG1747524 | WILMINK GROUP | WG1792305 | WILMINK GROUP | WG2219055 |
| WILMINK GROUP | WG2284275 | WILMINK GROUP | WG1216071 | WIX FILTERS | WA9615 |
| WUNDER FILTER | WH917 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ACCENT III (MC) | Hyundai ACCENT III СЕДАН (MC) | Hyundai EQUUS / CENTENNIAL |
| KIA RIO II (JB) | KIA RIO II седан (JB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C2775 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C2775 |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴





