"
Фільтр повітряний Honda Civic 1.6-1.8i-VTEC 11- MANN-FILTER C 24 021 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C24021 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 24 021
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63658 | ACKOJA | A260402 | ALCO FILTER | MD8588 |
| AMC Filter | HA8608 | ASHIKA | 2004459 | ASHUKI by Palidium | H09091 |
| BLUE PRINT | ADH22280 | BORG & BECK | BFA2424 | BOSCH | F026400412 |
| BREMSI | FA1180 | BSG | BSG35135007 | COMLINE | EAF850 |
| CoopersFiaam | PA7786 | CWORKS | B13CR0025 | DENCKERMANN | A141713 |
| Dr!ve+ | DP1110100451 | DYNAMATRIX | DAF4241 | EUROREPAR | 1667448980 |
| FEBI BILSTEIN | 183887 | FI.BA | FA500 | FIL FILTER | HP5084 |
| FILTRON | AP1034 | FRAM | CA11113 | HENGST FILTER | E1235L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324076 | HIFI FILTER | SA8624 | HONDA | 17220R1AA01 |
| IAP QUALITY PARTS | 12106110 | JAPANPARTS | FA459S | JAPKO | 20459 |
| JS ASAKASHI | A28002 | KAISHIN | A10309 | KAMOKA | F238201 |
| KAVO PARTS | HA8608 | KLAXCAR FRANCE | FA550z | KNECHT | LX4241 |
| LUCAS | LFAF649 | LUCAS FILTERS | LFAF649 | LYNXauto | LA514 |
| MAHLE | LX4241 | MAXGEAR | 261289 | MDR | MAF3459 |
| MECAFILTER | ELP9514 | MEYLE | 31123210026 | MILES | AFAI276 |
| MISFAT | P772 | MOTAQUIP | LVFA1550 | MULLER FILTER | PA3658 |
| NIPPARTS | N1324077 | NPS | H132A89 | OPTIMAL | OPFAF10366 |
| PROFIT | 15124126 | PURFLUX | A1577 | QUINTON HAZELL | QFA0924 |
| RED-LINE | 36HO058 | RIDEX | 8A0591 | SAKURA Automotive | A16990 |
| SOFIMA | S3A54A | Stark | SKAF0060591 | STELLOX | 7101907SX |
| TECNECO FILTERS | AR24021PMJ | TECNOCAR | A2501 | UFI | 30A5400 |
| WILMINK GROUP | WG1725578 | WILMINK GROUP | WG2219984 | WILMINK GROUP | WG2284571 |
| WIX FILTERS | WA9781 | WUNDER FILTER | WH2072 | WUNDER FILTER | WH20721 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CIVIC IX (FK) | Honda CIVIC IX Tourer (FK) | Honda CIVIC IX седан (FB, FG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C24021 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C24021 |
| Ширина [мм] | 186 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴






