
Фільтр повітряний Honda Accord/Civic 2.0TDi 96-02/Land Rover Freelander 1.8/2.0DI 98-06 HA-8637 (opt-om)
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HA8637
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Honda Accord/Civic 2.0TDi 96-02/Land Rover Freelander 1.8/2.0DI 98-06 HA-8637 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HA8637 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HA-8637
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60147 | ACKOJA | A260007 | AKRON-MALÒ | 1500148 |
| BLUE PRINT | ADH22238 | BOSCH | 1457433781 | BREMSI | FA1353 |
| COMLINE | EAF017 | CONTINENTAL | 28000201132 | CoopersFiaam | PA7240 |
| DENCKERMANN | A140165 | Dr!ve+ | DP1110100666 | EUROREPAR | E147056 |
| FEBI BILSTEIN | 31308 | FI.BA | FA2874 | FIL FILTER | HP2068 |
| FILTRON | AP1871 | FRAM | CA5657 | GOODWILL | AG107 |
| HENGST FILTER | E637L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324035 | HOFFER | 16342 |
| HONDA | 17220P5TG00 | IAP QUALITY PARTS | 12106018 | KAISHIN | A10114 |
| KAISHIN | A884 | KAMOKA | F209601 | KLAXCAR FRANCE | FA021z |
| KNECHT | LX719 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1716655 | LUCAS FILTERS | LFAF170 |
| LYNXauto | LA1138 | MAGNETI MARELLI | 153071762347 | MAHLE | LX719 |
| MANN-FILTER | C2874 | MASTER-SPORT GERMANY | 2874LFPCSMS | MAXGEAR | 260346 |
| MDR | MAF3L10 | MEAT & DORIA | 16342 | MECAFILTER | ELP3837 |
| MFILTER | K731 | MISFAT | P068 | MOTAQUIP | VFA795 |
| MULLER FILTER | PA147 | NIPPARTS | J1324035 | NPS | H132A41 |
| Omnicraft | 2133517 | PATRON | PF1082 | PURFLUX | A389 |
| QUINTON HAZELL | QFA0410 | RED-LINE | 36HO013 | RIDEX | 8A0268 |
| SAKURA | 1716655 | SCT - MANNOL | SB612 | SOFIMA | S3068A |
| Stark | SKAF0060274 | SWAG | 85931308 | TECNECO FILTERS | AR147PM |
| TECNOCAR | A147 | UFI | 3006800 | VALEO | 585102 |
| WILMINK GROUP | WG1216738 | WILMINK GROUP | WG1439769 | WILMINK GROUP | WG1792211 |
| WILMINK GROUP | WG2219948 | WILMINK GROUP | WG2282640 | WIX FILTERS | WA6521 |
| WUNDER FILTER | WH1040 | WXQP | 11050 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CIVIC Mk IV Наклонная задняя часть (MA, MB) | Honda CIVIC Mk V универсал (MB, MC) | Honda ACCORD Mk VII Наклонная задняя часть (CH) |
| Honda ACCORD Mk VII (CG, CK) | Honda ACCORD Mk VI (CE, CF) | Land Rover FREELANDER (LN) |
| Land Rover FREELANDER Soft Top | MG MG ZS | MG MG ZS Hatchback |
| MG MG ZR | ROVER 800 (XS) | ROVER 800 купе |
| ROVER 200 (RF) | ROVER 45 (RT) | ROVER 45 седан (RT) |
| ROVER 400 Наклонная задняя часть (RT) | ROVER 400 (RT) | ROVER 25 (RF) |
| ROVER STREETWISE | ROVER 600 (RH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | HA8637 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 57 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Freelander, 25, Accord, 45, Civic, 400, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57,0 |
| Довжина [мм] | 270,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | HA8637 |
| Ширина [мм] | 120,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴





