
Фільтр повітряний Honda Accord IV/V 2.0/2.2 90-98 SOFIMA S 9610 A (opt-om)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: S9610A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Honda Accord IV/V 2.0/2.2 90-98 SOFIMA S 9610 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S9610A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 9610 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60169 | ACKOJA | A260119 | AKRON-MALÒ | 1500400 |
| ASHIKA | 2004421 | ASHIKA | 2004422 | ASHUKI by Palidium | H08910 |
| BLUE PRINT | ADH22221 | BOSCH | 1457433950 | BREMSI | FA2023 |
| BSG | BSG35135022 | COMLINE | CHN12837 | CoopersFiaam | PA7212 |
| DENCKERMANN | A140044 | EUROREPAR | E147143 | FI.BA | FA354 |
| FIL FILTER | HP5029 | FILTRON | AP102 | FRAM | CA6807 |
| HENGST FILTER | E771L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324022 | HOFFER | 16029 |
| HONDA | 17220PT2305 | HONDA | 17220P45G00 | HONDA | 17220PT2000 |
| IAP QUALITY PARTS | 12106034 | JAPANPARTS | FA421S | JAPANPARTS | FA422S |
| JAPKO | 20421 | JAPKO | 20422 | KAISHIN | A837 |
| KAVO PARTS | HA895 | KNECHT | LX667 | LUCAS | LFAF392 |
| LUCAS FILTERS | LFAF392 | MAHLE | LX667 | MANN-FILTER | C25372 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 25372LFPCSMS | MAXGEAR | 260330 | MEAT & DORIA | 16029 |
| MECAFILTER | ELP3768 | MISFAT | P621 | MOTAQUIP | VFA575 |
| MULLER FILTER | PA169 | NIPPARTS | J1324022 | NPS | H132A22 |
| OPEN PARTS | EAF335710 | PURFLUX | A1006 | RED-LINE | 36HO009 |
| RIDEX | 8A0394 | ROVER | PHE100240E | SCT - MANNOL | SB260 |
| Stark | SKAF0060400 | TECNECO FILTERS | AR169PMJ | UFI | 3023900 |
| VAICO | V260119 | VALEO | 585261 | WE PARTS | 16029 |
| WILMINK GROUP | WG1216695 | WILMINK GROUP | WG1792343 | WILMINK GROUP | WG2219936 |
| WILMINK GROUP | WG1746775 | WIX FILTERS | WA6278 | WUNDER FILTER | WH2005 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda ACCORD IV (CB) | Honda ACCORD IV КУПЕ (CB, CC) | Honda ACCORD IV Aerodeck (CB) |
| Honda ACCORD Mk VI (CE, CF) | Honda ACCORD Mk V (CC, CD) | ROVER 600 (RH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S9610A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S9610A |
| Ширина [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴





