
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8TD 93-00 BOSCH 1 457 433 608 (opt-om)
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1457433608
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8TD 93-00 BOSCH 1 457 433 608 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
1457433608 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1 457 433 608
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60200 | AKRON-MALÒ | 1500207 | ASAM | 70316 |
| ASHIKA | FA0325JM | BORG & BECK | BFA2451 | BOSCH | 1457433608 |
| BREMSI | FA1600 | BSG | BSG30135041 | CHAMPION | CAF100654P |
| CITROËN | 1444R0 | CLEAN FILTERS | MA1033 | COMLINE | EAF010 |
| CONTINENTAL | 28000202072 | CoopersFiaam | PA7159 | DENCKERMANN | A140030 |
| DYNAMATRIX | DAF521 | EUROREPAR | E147050 | FEBI BILSTEIN | 30370 |
| FI.BA | FA8743 | FIL FILTER | HP2193 | FILTRON | AP099 |
| FORD | 1665421 | FORD | XS719600EB | FORD | XS719600BB |
| FORD | 93BB9601BA | FRAM | CA5492 | HENGST FILTER | E303L |
| JAPANPARTS | FA0325JM | JAPKO | FA0325JM | JC PREMIUM | B2G029PR |
| JS ASAKASHI | A0361 | KAMOKA | F204301 | KLAXCAR FRANCE | FA244z |
| KNECHT | LX521 | LUCAS | LFAF163 | LUCAS FILTERS | LFAF163 |
| LYNXauto | LA513 | MAGNETI MARELLI | 152071758415 | MAHLE | LX521 |
| MANN-FILTER | C37148 | MAPCO | 60935 | MASTER-SPORT GERMANY | 37148LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260050 | MECAFILTER | ELP3615 | MFILTER | K371 |
| MISFAT | P035 | MOTAQUIP | VFA722 | MULLER FILTER | PA200 |
| OPEN PARTS | EAF317810 | PATRON | PF1036 | PEUGEOT | 1444R0 |
| PURFLUX | A238 | PURRO | PURPA4009 | QUINTON HAZELL | QFA0124 |
| RIDEX | 8A0437 | SAMPIYON FILTER | CP0067 | SCT - MANNOL | SB577 |
| SOFIMA | S3035A | Stark | SKAF0060439 | STELLOX | 7101960SX |
| STELLOX | 7100521SX | TECNECO FILTERS | AR200PM | TECNOCAR | A200 |
| UFI | 3003500 | VAICO | V250094 | VALEO | 585073 |
| WILMINK GROUP | WG1216572 | WILMINK GROUP | WG1439435 | WILMINK GROUP | WG1792182 |
| WILMINK GROUP | WG2282586 | WIX FILTERS | WA6276 | WUNDER FILTER | WH579 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford MONDEO II (BAP) | Ford MONDEO II седан (BFP) | Ford MONDEO (GBP) |
| Ford MONDEO седан (GBP) | Ford MONDEO универсал (BNP) | Ford MONDEO II Clipper (BNP) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433608 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 368.5 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 368,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 1457433608 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴





