
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6 TDCi 04-12/Mazda 3 1.6TD 03-13 FEBI BILSTEIN 31152 (opt-om)
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31152
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Ford Focus 1.6 TDCi 04-12/Mazda 3 1.6TD 03-13 FEBI BILSTEIN 31152 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
31152 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
31152
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63102 | AKRON-MALÒ | 1500047 | AMC Filter | MA5638 |
| ASAM | 70266 | ASHIKA | 2003336 | ASHUKI by Palidium | PAL22090 |
| AUTOMEGA | 180016410 | BLUE PRINT | ADM52252 | BORG & BECK | BFA2055 |
| BOSCH | 1457433099 | COMLINE | EAF491 | DACO Germany | DFA1004 |
| Dr!ve+ | DP1110100122 | DYNAMATRIX | DAF1570 | DYNAMATRIX | DAF1803 |
| FAST | FT37181 | FI.BA | FA8722 | FIL FILTER | HP2162 |
| FILTRON | AP0745 | FORD | 1232095 | FORD | 1486703 |
| FORD MOTOR COMPANY | 3M519601DA | FORD MOTOR COMPANY | 7M519601DA | HENGST FILTER | E589L |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1323048 | IAP QUALITY PARTS | 12111030 | JAPANPARTS | FA336S |
| JAPKO | 20336 | KAISHIN | A10092 | KAMOKA | F204801 |
| KAVO PARTS | MA5638 | KLAXCAR FRANCE | FA076z | KNECHT | LX1803 |
| KNECHT | LX1570 | KOLBENSCHMIDT | 50014142 | LYNXauto | LA1630 |
| MAHLE | LX1570 | MAHLE | LX1803 | MANN-FILTER | C27105 |
| MAPCO | 60281 | MASTER-SPORT GERMANY | 27105LFPCSMS | MAXGEAR | 260433 |
| MAZDA | Y60113Z40A9A | MAZDA | Y60113Z40A | MAZDA | Y60113Z409A |
| MAZDA | Y60113Z40 | MDR | MAF3336 | MEYLE | 7123210002 |
| MOTAQUIP | VFA1018 | MULLER FILTER | PA3102 | Omnicraft | 2133073 |
| OPEN PARTS | EAF303110 | OPTIMAL | OPFAF10081 | PURFLUX | A1170 |
| QUINTON HAZELL | QFA0737 | QUINTON HAZELL | QFA0800 | RIDEX | 8A0046 |
| SCT - MANNOL | SB2119 | SOFIMA | S3246A | SOLGY | 103100 |
| Stark | SKAF0060045 | STELLOX | 7101320SX | TOPRAN | 302126 |
| VAICO | V250140 | VALEO | 585065 | VALEO | 585068 |
| VOLVO | 30639701 | WILMINK GROUP | WG1215947 | WILMINK GROUP | WG1792177 |
| WILMINK GROUP | WG2152092 | WILMINK GROUP | WG2218699 | WILMINK GROUP | WG2221092 |
| WILMINK GROUP | WG2282447 | WILMINK GROUP | WG1215946 | WILMINK GROUP | WG1018870 |
| WILMINK GROUP | WG1216068 | WILMINK GROUP | WG1439704 | WILMINK GROUP | WG1441353 |
| WILMINK GROUP | WG1792174 | WIX FILTERS | WA9407 | WUNDER FILTER | WH557 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | Ford FOCUS II Фургон/универсал | Mazda 3 (BK) |
| Mazda 3 седан (BK) | Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) |
| Volvo C30 (533) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 31152 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,221 |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 31152 |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




