
Фільтр повітряний Fiat Sedici 1.6 16V 09-14/Suzuki Swift 1.6 12-/SX4 1.5VVT/1.6 16V 09- C 29 020 (opt-om)
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: C29020
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Fiat Sedici 1.6 16V 09-14/Suzuki Swift 1.6 12-/SX4 1.5VVT/1.6 16V 09- C 29 020 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C29020 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 29 020
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63517 | ACKOJA | A380400 | AKRON-MALÒ | 1500178 |
| AMC Filter | SA9090 | ASHIKA | 2008832 | ASHUKI by Palidium | S07703 |
| ASHUKI by Palidium | K00492 | BLUE PRINT | ADK82242 | BORG & BECK | BFA2127 |
| BOSCH | 1987429051 | BOSCH | F026400454 | BREMSI | FA1212 |
| CLEAN FILTERS | MA3250 | COMLINE | CNS12243 | CONTINENTAL | 28000203812 |
| CoopersFiaam | PA7791 | DENCKERMANN | A141757 | DENCKERMANN | A140056 |
| EUROREPAR | 1638020180 | FEBI BILSTEIN | 172064 | FIAT | 71750719 |
| FIL FILTER | HP2311 | FILTRON | AP1541 | FRAM | CA11711 |
| GOODWILL | AG748 | HENGST FILTER | E880L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1328043 |
| HIFI FILTER | SA8542 | HOFFER | 18466 | IAP QUALITY PARTS | 12116103 |
| JAPANPARTS | FA832S | JAPKO | 20832 | JS ASAKASHI | A243J |
| JS ASAKASHI | A243PU | KAISHIN | A10279 | KAVO PARTS | SA9090 |
| KLAXCAR FRANCE | FA646z | KNECHT | LX3475 | LUCAS | LFAF554 |
| LUCAS FILTERS | LFAF554 | LYNXauto | LA2091 | MAGNETI MARELLI | 153071760664 |
| MAHLE | LX3475 | MAXGEAR | 260983 | MDR | MAF3832 |
| MEAT & DORIA | 18466 | MECAFILTER | ELP9475 | MFILTER | K168 |
| MILES | AFAU356 | MISFAT | P473 | MOTAQUIP | LVFA1590 |
| MULLER FILTER | PA3517 | NIPPARTS | N1328046 | Omnicraft | 2133003 |
| OPEN PARTS | EAF330210 | OPTIMAL | OPFAF10373 | PURFLUX | A1582 |
| QUINTON HAZELL | QFA0249 | QUINTON HAZELL | QFA0907 | RIDEX | 8A0756 |
| SAKURA Automotive | A1818 | SCT - MANNOL | SB2101 | SOFIMA | S3405A |
| Stark | SKAF0060755 | STELLOX | 7100307SX | SUZUKI | 1378054LA0000 |
| SUZUKI | 1378054LA0 | TECNECO FILTERS | AR29020PM | TECNOCAR | A2506 |
| UFI | 3040500 | VALEO | 585020 | WILMINK GROUP | WG1216463 |
| WILMINK GROUP | WG1747545 | WILMINK GROUP | WG2220648 | WILMINK GROUP | WG2229031 |
| WILMINK GROUP | WG2283207 | WILMINK GROUP | WG2284611 | WILMINK GROUP | WG1792129 |
| WIX FILTERS | WA9464 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat SEDICI | Suzuki SX4 (EY, GY) | Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) |
| Suzuki SX4 седан (GY) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C29020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 286 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C29020 |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





