
Фільтр повітряний Fiat Doblo/Bravo/Opel Combo 1.4 10- SOFIMA S 1302 A (opt-om)
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1302A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Fiat Doblo/Bravo/Opel Combo 1.4 10- SOFIMA S 1302 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S1302A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 1302 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60731 | AKRON-MALÒ | 1500015 | ALCO FILTER | MD8858 |
| ASHIKA | FA0217JM | ASHUKI by Palidium | PAL22121 | BLUE PRINT | ADL142202 |
| BORG & BECK | BFA2151 | BOSCH | 1457433317 | BREMSI | FA0568 |
| BREMSI | FA1232 | BSG | BSG25135015 | CHAMPION | U712606 |
| CHAMPION | CAF100712P | CLEAN FILTERS | MA1131 | COMLINE | EAF493 |
| CONTINENTAL | 28000201422 | CoopersFiaam | PA7335 | DACO Germany | DFA0105 |
| DENCKERMANN | A140683 | Dr!ve+ | DP1110100099 | EUROREPAR | 1680337280 |
| EUROREPAR | E147158 | FEBI BILSTEIN | 32211 | FI.BA | FA2011 |
| FIAT | 51924757 | FIAT | 51775340 | FIAT | 46783544 |
| FIL FILTER | HP2194 | FILTRON | AP0923 | FRAM | CA9329 |
| FRIGAIR | AR04109 | GENERAL MOTORS | 95513051 | GENERAL MOTORS | 51924757 |
| HENGST FILTER | E575L | JAPANPARTS | FA0217JM | JAPKO | FA0217JM |
| KAMOKA | F224201 | KLAXCAR FRANCE | FA693z | KLAXCAR FRANCE | FA283z |
| KNECHT | LX1143 | KOLBENSCHMIDT | 50014135 | LUCAS | LFAF558 |
| LUCAS FILTERS | LFAF558 | MAGNETI MARELLI | 153071760175 | MAHLE | LX1143 |
| MANN-FILTER | C3275 | MASTER-SPORT GERMANY | 3275LFPCSMS | MAXGEAR | 262796 |
| MAXGEAR | 260321 | MECAFILTER | ELP3989 | MEYLE | 2123210003 |
| MFILTER | K7029 | MISFAT | P135 | MOTAQUIP | VFA97 |
| MULLER FILTER | PA731 | Omnicraft | 2133295 | OPEL | 834659 |
| OPEN PARTS | EAF304710 | PATRON | PF1447 | PROFIT | 15124000 |
| PURFLUX | A3034 | PURFLUX | A1115 | QUINTON HAZELL | QFA0647 |
| RED-LINE | 36FT010 | RIDEX | 8A0181 | SAMPIYON FILTER | CP0305 |
| SCT - MANNOL | SB2259 | SIVENTO | S10055 | SOFIMA | S3353A |
| Stark | SKAF0060185 | TECNECO FILTERS | AR2031PM | TECNECO FILTERS | AR33005PM |
| TECNOCAR | A2031 | TOPRAN | 600077 | UFI | 3013500 |
| VALEO | 585137 | WILMINK GROUP | WG1747457 | WILMINK GROUP | WG1792246 |
| WILMINK GROUP | WG2220897 | WILMINK GROUP | WG2284452 | WILMINK GROUP | WG1215836 |
| WILMINK GROUP | WG1216451 | WILMINK GROUP | WG1439938 | WIX FILTERS | WA6769 |
| WUNDER FILTER | WH672 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Alfa Romeo MITO (955) | Fiat PUNTO (199) | Fiat STILO (192) |
| Fiat PUNTO (188) | Fiat IDEA | Fiat STILO Multi Wagon (192) |
| Fiat BRAVO II (198) | Fiat IDEA Van (350_) | Fiat DOBLO Combi (152, 263) |
| Fiat 500L | Fiat TIPO (356) | Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) |
| Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) | Fiat STILO VAN (192_) | Fiat TIPO Наклонная задняя часть (356_) |
| Fiat TIPO универсал (356_) | LANCIA MUSA (350) | LANCIA YPSILON (843) |
| Opel COMBO фургон/универсал (X12) | Opel COMBO Tour (X12) | PROTON GEN 2 (CM_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S1302A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Proton, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500l, Gen 2, Tipo, Bravo, Grande Punto, Punto, Stilo, Ypsilon, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S1302A |
| Ширина [мм] | 152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴





