
Фільтр повітряний Citroen Nemo/Peugeot Bipper 1.3HDi 10-/Opel Combo 1.3CDTi 12-/Fiat Doblo 1.3D C 34 008 (opt-om)
603 ₴
- Немає в наявності
- Код: C34008
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Citroen Nemo/Peugeot Bipper 1.3HDi 10-/Opel Combo 1.3CDTi 12-/Fiat Doblo 1.3D C 34 008 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C34008 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 34 008
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63804 | AKRON-MALÒ | 1500616 | ALCO FILTER | MD8924 |
| ASHIKA | 20000200 | BLUE PRINT | ADL142231 | BORG & BECK | BFA2569 |
| BOSCH | F026400654 | BREMSI | FA0206 | BSG | BSG25135020 |
| CITROËN | 1631689980 | CLEAN FILTERS | MA3458 | COMLINE | EAF970 |
| CONTINENTAL | 28000205682 | CoopersFiaam | PA7410 | Dr!ve+ | DP1110100401 |
| DYNAMATRIX | DAF4460 | EUROREPAR | 1682948980 | FAST | FT37037 |
| FEBI BILSTEIN | 101664 | FI.BA | FA8827 | FIAT | 6000633296 |
| FIAT | 51974227 | FIL FILTER | HP2365 | FILTRON | AP0784 |
| FRAM | CA12114 | HENGST FILTER | E1531L | HIFI FILTER | SA7147 |
| HOFFER | 18653 | IAP QUALITY PARTS | 12108040 | JAPANPARTS | FA0200S |
| JAPKO | 200200 | JS ASAKASHI | A0759 | KAISHIN | A10356 |
| KAMOKA | F244301 | KLAXCAR FRANCE | FA697z | KNECHT | LX4460 |
| LUCAS | LFAF642 | LUCAS FILTERS | LFAF642 | MAGNETI MARELLI | 153071762495 |
| MAHLE | LX4460 | MASTER-SPORT GERMANY | 34008LFPCSMS | MAXGEAR | 262487 |
| MAXGEAR | 261580 | MDR | MAF30200 | MEAT & DORIA | 18653 |
| MECAFILTER | ELP9500 | MEYLE | 2123210028 | MISFAT | P760 |
| MOTAQUIP | LVFA1643 | MULLER FILTER | PA3804 | OPEL | 95525248 |
| OPEN PARTS | EAF370610 | PEUGEOT | 1631689980 | PURFLUX | A1808 |
| PURRO | PURPA1047 | QUINTON HAZELL | QFA1132 | SOFIMA | S3793A |
| TECNECO FILTERS | AR1618PM | TECNOCAR | A2584 | UFI | 3079300 |
| VAICO | V240577 | VAUXHALL | 95525248 | WILMINK GROUP | WG2152170 |
| WILMINK GROUP | WG2220925 | WILMINK GROUP | WG2226395 | WILMINK GROUP | WG2326096 |
| WIX FILTERS | WA9851 | WUNDER FILTER | WH674 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen NEMO фургон (AA_) | Citroen NEMO универсал | Fiat DOBLO Combi (152, 263) |
| Fiat 500L | Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) | Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) |
| Fiat FIORINO фургон/универсал (225) | Fiat QUBO (225) | Fiat 500X |
| Fiat FIORINO вен (225_) | Opel COMBO фургон/универсал (X12) | Opel COMBO Tour (X12) |
| Peugeot BIPPER (AA_) | Peugeot BIPPER Tepee |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C34008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500x, 500l, Fiorino, Nemo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 347 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C34008 |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴





