"
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307/308 2.0HDI 04- VALEO 585231 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
585231 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
585231
(VALEO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63359 | AKRON-MALÒ | 1500447 | ASHUKI by Palidium | PAL22509 |
| AUTOMEGA | 180029110 | BLUE PRINT | ADP152206 | BORG & BECK | BFA2221 |
| BOSCH | F026400150 | BSG | BSG70135024 | CHAMPION | CAF100971P |
| CITROËN | 1444QQ | CITROËN | 1444QQ | CITROËN | 1444QP |
| CITROËN | 1444QP | CITROËN | 1444RP | CITROËN | 1444RP |
| CITROËN | 1444TE | CITROËN | 1444TE | COMLINE | EAF700 |
| CoopersFiaam | PA7560 | DACO Germany | DFA0618 | Dr!ve+ | DP1110100226 |
| DS | 1444TE | DS | 1444TE | DYNAMATRIX | DAF1497 |
| DYNAMATRIX | DAF14971 | EUROREPAR | 1611158180 | FEBI BILSTEIN | 109212 |
| FILTRON | AP0587 | FRAM | CA10417 | HENGST FILTER | E1042L |
| HOFFER | 18526 | KLAXCAR FRANCE | FA297z | KNECHT | LX1497 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1715505 | LUCAS FILTERS | LFAF284 | MANN-FILTER | C281601 |
| MAPCO | 60056 | MASTER-SPORT GERMANY | 28160LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 281601LFPCSMS |
| MEAT & DORIA | 18526 | MECAFILTER | ELP9188 | MEYLE | 11123210031 |
| MFILTER | K7026 | MISFAT | P351A | MULLER FILTER | PA3359 |
| Omnicraft | 2133219 | OPEN PARTS | EAF318310 | PEUGEOT | 1444RN |
| PEUGEOT | 1444TE | PEUGEOT | 1444RN | PEUGEOT | 1444TE |
| PEUGEOT | 1444QP | PEUGEOT | 1444QP | PEUGEOT | 1444QQ |
| PEUGEOT | 1444QQ | PURFLUX | A1275 | RIDEX | 8A0233 |
| SCT - MANNOL | SB2250 | SOFIMA | S3351A | Stark | SKAF0060238 |
| TECNOCAR | A2247 | TOPRAN | 722559 | VAICO | V220366 |
| WE PARTS | 18526 | WILMINK GROUP | WG1792318 | WILMINK GROUP | WG2152131 |
| WILMINK GROUP | WG2222180 | WILMINK GROUP | WG2284360 | WIX FILTERS | WA9595 |
| WUNDER FILTER | WH533 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 | Citroen C4 I (LC_) |
| Citroen C4 купе (LA_) | Citroen DS5 | Citroen C4 Picasso I (UD_) |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK | DS DS5 |
| Peugeot 307 (3A/C) | Peugeot 307 SW (3H) | Peugeot 307 Break (3E) |
| Peugeot 307 CC (3B) | Peugeot 308 (4A_, 4C_) | Peugeot 308 SW |
| Peugeot 308 CC | Peugeot RCZ | Peugeot 3008 |
| Peugeot 5008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 585231 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 277 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 5008, DS5, 3008, 307, 308, DS4, RCZ, C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,379 |
| Висота [мм] | 77 |
| Довжина [мм] | 277 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 585231 |
| Ширина [мм] | 167 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴






