
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307/308 2.0HDI 04- BOSCH F 026 400 150 (opt-om)
528 ₴
- Немає в наявності
- Код: F026400150
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307/308 2.0HDI 04- BOSCH F 026 400 150 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
F026400150 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F 026 400 150
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63359 | AKRON-MALÒ | 1500447 | ASHIKA | FA0605JM |
| ASHUKI by Palidium | PAL22509 | AUTOMEGA | 180029110 | BLUE PRINT | ADP152206 |
| BORG & BECK | BFA2221 | BREMSI | FA1032 | BSG | BSG70135024 |
| CHAMPION | U971606 | CHAMPION | CAF100971P | CITROËN | 1444RP |
| CITROËN | 1444TE | CITROËN | 1444QP | CLEAN FILTERS | MA3108 |
| COMLINE | EAF700 | CONTINENTAL | 28000202352 | CoopersFiaam | PA7560 |
| DACO Germany | DFA0618 | DENCKERMANN | A141244 | Dr!ve+ | DP1110100226 |
| DYNAMATRIX | DAF14971 | DYNAMATRIX | DAF1497 | EUROREPAR | 1611158180 |
| FEBI BILSTEIN | 109212 | FI.BA | FA8727 | FILTRON | AP0587 |
| FRAM | CA10417 | HENGST FILTER | E1042L | HIFI FILTER | SA4100 |
| HOFFER | 18526 | JAPANPARTS | FA0605JM | JAPKO | FA0605JM |
| JS ASAKASHI | A0492 | KAMOKA | F221401 | KLAXCAR FRANCE | FA297z |
| KNECHT | LX1497 | KNECHT | LX14971 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715505 |
| LUCAS | LFAF284 | LUCAS FILTERS | LFAF284 | MAGNETI MARELLI | 153071760225 |
| MAHLE | LX1497 | MAHLE | LX14971 | MANN-FILTER | C281601 |
| MAPCO | 60056 | MASTER-SPORT GERMANY | 281601LFPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 28160LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260621 | MEAT & DORIA | 18526 | MECAFILTER | ELP9188 |
| MEYLE | 11123210031 | MFILTER | K7026 | MISFAT | P351A |
| MOTAQUIP | VFA1163 | MULLER FILTER | PA3359 | Omnicraft | 2133219 |
| OPEN PARTS | EAF318310 | OPTIMAL | OPFAF10067 | PATRON | PF1592 |
| PEUGEOT | 1444QQ | PEUGEOT | 1444RN | PEUGEOT | 1444TE |
| PURFLUX | A1275 | QUINTON HAZELL | QFA0021 | RIDEX | 8A0233 |
| SAKURA Automotive | A21110 | SCT - MANNOL | SB2250 | SOFIMA | S3351A |
| Stark | SKAF0060238 | TECNECO FILTERS | AR10417PMS | TECNOCAR | A2247 |
| TOPRAN | 722559 | TRACK MARSHALL | ELP9189 | UFI | 3035100 |
| VAICO | V220366 | VALEO | 585231 | WILMINK GROUP | WG2152131 |
| WILMINK GROUP | WG2228256 | WILMINK GROUP | WG2284360 | WILMINK GROUP | WG1792318 |
| WILMINK GROUP | WG1215930 | WILMINK GROUP | WG1215931 | WIX FILTERS | WA9595 |
| WUNDER FILTER | WH533 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 I (LC_) | Citroen C4 купе (LA_) | Citroen C4 Picasso I (UD_) |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 |
| Citroen DS5 | DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK | DS DS5 |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | Peugeot 308 SW | Peugeot 308 CC |
| Peugeot 3008 | Peugeot RCZ | Peugeot 5008 |
| Peugeot 307 SW (3H) | Peugeot 307 Break (3E) | Peugeot 307 CC (3B) |
| Peugeot 5008 I Van (0U_) | Peugeot 307 SW Фургон/универсал (3E_, 3H_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400150 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 5008, DS5, 3008, 307, 308, DS4, RCZ, C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 74 |
| Довжина [мм] | 278 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | F026400150 |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴





