
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Xsara/Peugeot 306/Partner 1.8-1.9D/TD 96-02 MANN-FILTER C 1286/1 (opt-om)
373 ₴
- Немає в наявності
- Код: C12861
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Xsara/Peugeot 306/Partner 1.8-1.9D/TD 96-02 MANN-FILTER C 1286/1 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C12861 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 1286/1
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60263 | AKRON-MALÒ | 1500165 | ALCO FILTER | MD5122 |
| AUTOMEGA | 180029710 | BORG & BECK | BFA2124 | BOSCH | 1457433077 |
| BREMSI | FA1615 | BSG | BSG70135018 | CHAMPION | CAF100442C |
| CITROËN | 1444H2 | CLEAN FILTERS | MA1111 | COMLINE | EAF080 |
| CONTINENTAL | 28000201842 | CoopersFiaam | FL9002 | CWORKS | B13CR0020 |
| DENCKERMANN | A140514 | Dr!ve+ | DP1110100746 | DYNAMATRIX | DAF852 |
| EUROREPAR | E147009 | FAST | FT37138 | FEBI BILSTEIN | 32212 |
| FI.BA | FA8735 | FIL FILTER | HPU4333 | FILTRON | AR3141 |
| FRAM | CA8748 | HENGST FILTER | E431L | HIFI FILTER | SA4017 |
| HOFFER | 16135 | JS ASAKASHI | A0116 | KAMOKA | F259501 |
| KLAXCAR FRANCE | FA037z | KNECHT | LX852 | KOLBENSCHMIDT | 50014020 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1716000 | LUCAS | LFAF132 | LUCAS FILTERS | LFAF132 |
| LYNXauto | LA1355 | MAGNETI MARELLI | 152071758436 | MAHLE | LX852 |
| MAPCO | 60292 | MASTER-SPORT GERMANY | 12861LFPCSMS | MAXGEAR | 260187 |
| MEAT & DORIA | 16135 | MECAFILTER | EL3666 | MEYLE | 11123210020 |
| MFILTER | A398 | MISFAT | R403 | MOTAQUIP | VFA862 |
| MULLER FILTER | PA263 | Omnicraft | 2132997 | OPEN PARTS | EAF313020 |
| PEUGEOT | 1444H1 | PEUGEOT | 1444VE | PROFIT | 15122611 |
| PURFLUX | A1035 | QUINTON HAZELL | QFA0373 | RIDEX | 8A0239 |
| SAMPIYON FILTER | CH0100 | SCT - MANNOL | SB2108 | SOFIMA | S3620A |
| Stark | SKAF0060244 | TECNECO FILTERS | AR263 | TECNOCAR | A263 |
| TOPRAN | 720971 | UFI | 2740300 | VAICO | V220364 |
| VALEO | 585612 | VALEO | 585615 | WILMINK GROUP | WG1018877 |
| WILMINK GROUP | WG1216555 | WILMINK GROUP | WG1216856 | WILMINK GROUP | WG1439939 |
| WILMINK GROUP | WG1792439 | WILMINK GROUP | WG2152037 | WILMINK GROUP | WG2282433 |
| WILMINK GROUP | WG2282469 | WILMINK GROUP | WG1792442 | WIX FILTERS | WA6565 |
| WUNDER FILTER | WH510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen BERLINGO (MF) | Citroen XSARA (N1) | Citroen BERLINGO I фургон (M_) |
| Citroen XSARA Break (N2) | Citroen XSARA купе (N0) | Citroen XSARA Фургон/хетчбек (N3_) |
| Peugeot PARTNER Van (5) | Peugeot GRAND RAID вен (5F) | Peugeot 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | Peugeot 306 Фургон/хетчбек |
| Peugeot 306 Фургон/универсал (N_, 7_) | Peugeot PARTNER c бортовой платформой/ходовая часть (5_, G_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C12861 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 214 мм |
| Внутрішній діаметр | 67 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 67 |
| Висота [мм] | 214 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C12861 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴





