"
Фільтр повітряний Citroen Berlingo 1.6VTI 09- BOSCH F 026 400 115 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
F026400115 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F 026 400 115
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500444 | BLUE PRINT | ADB112205 | BORG & BECK | BFA2053 |
| BOSCH | F026400050 | BSG | BSG70135028 | CITROËN | 1444RK |
| CITROËN | 1444RW | CITROËN | 1444XG | COMLINE | EAF709 |
| CWORKS | B130P0003 | DACO Germany | DFA0611 | Dr!ve+ | DP1110100159 |
| EUROREPAR | 1611158080 | EUROREPAR | 1616267280 | FEBI BILSTEIN | 34399 |
| FILTRON | AP0588 | FILTRON | AP0589 | HENGST FILTER | E851L |
| HIFI FILTER | SA5206 | KNECHT | LX2843 | KNECHT | LX1969 |
| MAGNETI MARELLI | 153071760224 | MAHLE | LX2843 | MANN-FILTER | C50822 |
| MAXGEAR | 260904 | MEYLE | 11123210013 | MEYLE | 11123210005 |
| MOBILAND | 801002350 | Omnicraft | 2133007 | OPEN PARTS | EAF322110 |
| OPTIMAL | OPFAF10377 | PEUGEOT | 1444RV | PEUGEOT | 1444XG |
| PEUGEOT | 1444RJ | PURFLUX | A1273 | QUINTON HAZELL | QFA0350 |
| RIDEX | 8A0176 | SOLGY | 103107 | Stark | SKAF0060180 |
| TOPRAN | 501528 | VAICO | V200836 | VALEO | 585205 |
| VALEO | 585247 | WILMINK GROUP | WG1019186 | WILMINK GROUP | WG1104036 |
| WILMINK GROUP | WG1216329 | WILMINK GROUP | WG1440445 | WILMINK GROUP | WG1792331 |
| WILMINK GROUP | WG2152114 | WILMINK GROUP | WG2284277 | WILMINK GROUP | WG2284332 |
| WIX FILTERS | WA9596 | WIX FILTERS | WA9748 | WUNDER FILTER | WH527 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 I (LC_) | Citroen C4 купе (LA_) | Citroen C4 Picasso I (UD_) |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 |
| Citroen DS3 | Citroen DS3 кабрио | Citroen C5 III (RD_) |
| Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) | Citroen C4 Picasso II |
| Citroen C4 PICASSO II Van (DD_) | Citroen C3 Picasso | Citroen C3 II |
| Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) | Citroen BERLINGO фургон (B9) | Peugeot 207 (WA_, WC_) |
| Peugeot 207 SW (WK_) | Peugeot 308 (4A_, 4C_) | Peugeot 308 SW |
| Peugeot 308 CC | Peugeot 207 CC (WD_) | Peugeot 3008 |
| Peugeot 208 | Peugeot 508 SW | Peugeot 508 |
| Peugeot 5008 | Peugeot GRAND RAID | Peugeot GRAND RAID фургон |
| Peugeot 2008 I (CU_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400115 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 494.5 мм |
| Ширина | 84.5 мм |
| Висота | 56.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,3 |
| Довжина [мм] | 494,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | F026400115 |
| Ширина [мм] | 84,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴






