
Фільтр повітряний Chevrolet Evanda 2.0i 16V 02-/Epica 2.0/2.0-2.5 24V 05-11/Chery Easter 1.8-2.4 0 C 2743 (opt-om)
465 ₴
- Немає в наявності
- Код: C2743
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Chevrolet Evanda 2.0i 16V 02-/Epica 2.0/2.0-2.5 24V 05-11/Chery Easter 1.8-2.4 0 C 2743 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C2743 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 2743
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63229 | AKRON-MALÒ | 1500650 | ALCO FILTER | MD8390 |
| AMC Filter | DA746 | ASHIKA | 2003332 | BLUE PRINT | ADG02256 |
| BOSCH | F026400546 | COMLINE | CDW12112 | DAEWOO | 96328718 |
| DENCKERMANN | A140982 | Dr!ve+ | DP1110100486 | DYNAMATRIX | DAF2907 |
| FILTRON | AP1096 | GENERAL MOTORS | 96328718 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320908 |
| HOFFER | 18317 | IAP QUALITY PARTS | 12120046G | IAP QUALITY PARTS | 12120046 |
| JAPANPARTS | FA332S | JAPKO | 20332 | JS ASAKASHI | A9508 |
| KAISHIN | A10073 | KAVO PARTS | DA746 | KLAXCAR FRANCE | FA627z |
| KNECHT | LX2907 | LYNXauto | LA1533 | MAHLE | LX2907 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2743LFPCSMS | MAXGEAR | 262355 | MDR | MAF3332 |
| MEAT & DORIA | 18317 | MFILTER | K743 | MILES | AFAI319 |
| MOTAQUIP | LVFA1542 | MULLER FILTER | PA3229 | NIPPARTS | J1320908 |
| NPS | D132O19 | PROFIT | 15122102 | PURFLUX | A1865 |
| QUINTON HAZELL | QFA1069 | RED-LINE | 36CV010 | RIDEX | 8A0477 |
| SAKURA Automotive | A23300 | SCT - MANNOL | SB2207 | SOFIMA | S3335A |
| Stark | SKAF0060479 | STELLOX | 7101525SX | UFI | 3033500 |
| WILMINK GROUP | WG1216350 | WILMINK GROUP | WG1747486 | WILMINK GROUP | WG2219048 |
| WILMINK GROUP | WG2284687 | WIX FILTERS | WA9893 | WUNDER FILTER | WH360 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chery EASTAR CROSS | Chevrolet EPICA (KL1_) | Chevrolet EVANDA |
| Daewoo EVANDA (KLAL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C2743 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | V5 MPV, Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C2743 |
| Ширина [мм] | 246 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴





