
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/E46)/ 5 (E39)/X3 (E83) 90-07 (M52/M54) SOFIMA S 3991 A (opt-om)
253 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: S3991A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/E46)/ 5 (E39)/X3 (E83) 90-07 (M52/M54) SOFIMA S 3991 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S3991A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 3991 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60411 | AKRON-MALÒ | 1500456 | ASAM | 70330 |
| ASHIKA | FA0104JM | ASHUKI by Palidium | PAL22063 | BLUE PRINT | ADB112237 |
| BMW | 13721730449 | BMW | 13721730946 | BMW | 13721738462 |
| BORG & BECK | BFA2045 | BOSCH | 1457433085 | BOSCH | 1457433004 |
| BREMSI | FA1243 | BSG | BSG15135002 | CHAMPION | CAF100607P |
| CHAMPION | U607606 | CLEAN FILTERS | MA1018 | COMLINE | EAF092 |
| CONTINENTAL | 28000200642 | CoopersFiaam | PA7119 | DENCKERMANN | A140073 |
| Dr!ve+ | DP1110100044 | EUROREPAR | 1680328780 | EUROREPAR | E147061 |
| FEBI BILSTEIN | 27030 | FI.BA | FA2021 | FIL FILTER | HP2070 |
| FILTRON | AP028 | FRAM | CA5350 | HENGST FILTER | E173L |
| HIFI FILTER | SA1493 | HOFFER | 16529 | IAP QUALITY PARTS | 12106021 |
| JAPANPARTS | FA0104JM | JAPKO | FA0104JM | KAMOKA | F218401 |
| KLAXCAR FRANCE | FA014z | KNECHT | LX343 | KOLBENSCHMIDT | 50013178 |
| LUCAS | LFAF171 | LUCAS FILTERS | LFAF171 | MAHLE | LX343 |
| MANN-FILTER | C25114 | MASTER-SPORT GERMANY | 25114LFPCSMS | MAXGEAR | 260003 |
| MEAT & DORIA | 16529 | MECAFILTER | ELP3494 | MEYLE | 3121372005 |
| MEYLE | 3121372012 | MFILTER | K214 | MISFAT | P991A |
| MOTAQUIP | VFA519 | MULLER FILTER | PA411 | Omnicraft | 2133055 |
| OPEN PARTS | EAF312910 | PATRON | PF1028 | PURFLUX | A214 |
| QUINTON HAZELL | QFA0255 | RIDEX | 8A0078 | SAMPIYON FILTER | CP0101 |
| SCT - MANNOL | SB035 | Stark | SKAF0060076 | TECNECO FILTERS | AR411PM |
| TECNOCAR | A411 | TOPRAN | 500235 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0814004 |
| UFI | 3099100 | VAICO | V200606 | VALEO | 585074 |
| WE PARTS | 16529 | WILMINK GROUP | WG1746861 | WILMINK GROUP | WG1792183 |
| WILMINK GROUP | WG2206393 | WILMINK GROUP | WG2217307 | WILMINK GROUP | WG1018284 |
| WILMINK GROUP | WG1216454 | WILMINK GROUP | WG1438399 | WILMINK GROUP | WG2282438 |
| WIX FILTERS | WA6192 | WUNDER FILTER | WH201 | WXQP | 210679 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B3 (E46) | ALPINA B3 купе (E46) | ALPINA B3 универсал (E46) |
| ALPINA B3 кабрио (E46) | ALPINA ROADSTER S (Z4) | BMW 3 (E36) |
| BMW 3 Touring (E36) | BMW 7 (E38) | BMW X3 (E83) |
| BMW 5 (E39) | BMW 5 Touring (E39) | BMW 3 купе (E36) |
| BMW 3 кабрио (E36) | BMW 3 Compact (E36) | BMW Z4 (E85) |
| BMW 3 (E46) | BMW 3 Touring (E46) | BMW 3 Compact (E46) |
| BMW 3 купе (E46) | BMW 3 кабрио (E46) | BMW Z3 (E36) |
| BMW Z3 купе (E36) | WIESMANN MF3 Roadster |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S3991A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, Z3, X3, Z4, 3, 7-Series, Roadster S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S3991A |
| Ширина [мм] | 177,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴





