
Фільтр повітряний BMW 1(E81/87)/3 (E46/E91)/5 (E39/E60)/X3 (E83) 01- (M47) SOFIMA S 5920 A (opt-om)
553 ₴
- Немає в наявності
- Код: S5920A
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний BMW 1(E81/87)/3 (E46/E91)/5 (E39/E60)/X3 (E83) 01- (M47) SOFIMA S 5920 A (opt-om)

КОД ТОВАРУ
S5920A (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 5920 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60295 | AKRON-MALÒ | 1500053 | ASAM | 70253 |
| ASHIKA | 200LL05 | ASHUKI by Palidium | PAL22025 | AUTOMOTOR France | PAF1371 |
| BLUE PRINT | ADJ132223 | BMW | 13712246997 | BORG & BECK | BFA2021 |
| BOSCH | 1457433588 | BREMSI | FA0124 | BSG | BSG15135005 |
| CLEAN FILTERS | MA1128 | COMLINE | EAF078 | CONTINENTAL | 28000200092 |
| CoopersFiaam | FL6994 | DACO Germany | DFA0300 | DENCKERMANN | A140706 |
| Dr!ve+ | DP1110100014 | EUROREPAR | E147119 | FEBI BILSTEIN | 27024 |
| FIL FILTER | HP2617 | FILTRON | AK362 | FRAM | CA8934 |
| FRIGAIR | AR02101 | HENGST FILTER | E377L | HIFI FILTER | SA5086 |
| HOFFER | 16471 | IAP QUALITY PARTS | 12114071 | JAPANPARTS | FAL05S |
| JAPKO | 20L05 | KAISHIN | A10116 | KAMOKA | F205701 |
| KLAXCAR FRANCE | FA065z | KNECHT | LX823 | KOLBENSCHMIDT | 50013913 |
| LAND ROVER | LR007478 | LAND ROVER | PHE100500L | LUCAS | LFAF164 |
| LUCAS FILTERS | LFAF164 | MAGNETI MARELLI | 152071758453 | MAHLE | LX823 |
| MANN-FILTER | C151051 | MASTER-SPORT GERMANY | 151051LFPCSMS | MAXGEAR | 260002 |
| MEAT & DORIA | 16471 | MECAFILTER | EL3816 | MEYLE | 3123210000 |
| MFILTER | A817 | MISFAT | R353 | MOTAQUIP | VFA957 |
| MULLER FILTER | PA295 | NPS | B132W03 | Omnicraft | 2133029 |
| OPEN PARTS | EAF302020 | PATRON | PF1100 | PURFLUX | A1052 |
| QUINTON HAZELL | QFA0502 | RIDEX | 8A0010 | ROVER | PHE100500 |
| SAMPIYON FILTER | CR0202 | SCT - MANNOL | SB081 | SIVENTO | S10251 |
| SOLGY | 103028 | Stark | SKAF0060009 | TECNECO FILTERS | AR295 |
| TECNOCAR | A295 | TOPRAN | 500227 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0814039 |
| UFI | 2735300 | VAICO | V200611 | VALEO | 585617 |
| WE PARTS | 16471 | WILMINK GROUP | WG1018774 | WILMINK GROUP | WG1216832 |
| WILMINK GROUP | WG1438393 | WILMINK GROUP | WG1792444 | WILMINK GROUP | WG2220385 |
| WILMINK GROUP | WG2282571 | WILMINK GROUP | WG2152061 | WIX FILTERS | WA6573 |
| WUNDER FILTER | WH211 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA D3 (E90) | ALPINA D3 универсал (E91) | BMW 5 (E60) |
| BMW 5 Touring (E61) | BMW X3 (E83) | BMW 3 Touring (E91) |
| BMW 3 (E90) | BMW 1 (E81) | BMW 1 (E87) |
| BMW 3 купе (E46) | BMW 3 кабрио (E46) | BMW 3 (E46) |
| BMW 3 Touring (E46) | BMW 3 Compact (E46) | BMW 5 (E39) |
| BMW 5 Touring (E39) | Land Rover FREELANDER (LN) | Land Rover FREELANDER Soft Top |
| MG MG ZT | MG MG ZT- T | ROVER 75 (RJ) |
| ROVER 75 Tourer (RJ) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Код запчастини | S5920A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 380 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3, 75, D3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня ширина [мм] | 105 |
| Висота [мм] | 380 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S5920A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴





