
Фільтр повітряний Audi A3 2.5TFSI/3.2 V6 03-12/Skoda SuperB 3.6FSI 08-15/VW Passat 3.2-3.6FSI 05 C 36 188 (opt-om)
529 ₴
- Немає в наявності
- Код: C36188
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Фільтр повітряний Audi A3 2.5TFSI/3.2 V6 03-12/Skoda SuperB 3.6FSI 08-15/VW Passat 3.2-3.6FSI 05 C 36 188 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
C36188 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C 36 188
(MANN-FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63225 | AKRON-MALÒ | 1500281 | ALCO FILTER | MD8402 |
| AUTOMEGA | 180025210 | BLUE PRINT | ADV182203 | BORG & BECK | BFA2280 |
| BOSCH | F026400477 | BOSCH | F026400180 | BREMSI | FA2138 |
| CHAMPION | CAF100883P | COMLINE | EAF627 | CONTINENTAL | 28000203032 |
| CoopersFiaam | PA7542 | CWORKS | B13CR0073 | CWORKS | B13MR0150 |
| DENCKERMANN | A140858 | Dr!ve+ | DP1110100302 | DYNAMATRIX | DAF1500 |
| EUROREPAR | E147309 | FEBI BILSTEIN | 109657 | FI.BA | FA8772 |
| FIL FILTER | HP2420 | FILTRON | AP0044 | FRAM | CA10328 |
| HENGST FILTER | E701L | HIFI FILTER | SA5169 | JS ASAKASHI | A0354 |
| KAMOKA | F242901 | KLAXCAR FRANCE | FA714z | KNECHT | LX1500 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014006 | LYNXauto | LA1070 | MAHLE | LX1500 |
| MANN-FILTER | C361881 | MAPCO | 60446 | MAPCO | 60834 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36188LFPCSMS | MAXGEAR | 261379 | MECAFILTER | ELP9280 |
| MEYLE | 1123210006 | MFILTER | K7099 | MILES | AFAU387 |
| MOTAQUIP | VFA1186 | MULLER FILTER | PA3225 | OPEN PARTS | EAF324410 |
| OPTIMAL | OPFAF10029 | PREXAparts | P121041 | PURFLUX | A1960 |
| PURFLUX | A1260 | PURRO | PURPA0071 | QUINTON HAZELL | QFA0263 |
| RIDEX | 8A0372 | SAKURA Automotive | A31190 | SOFIMA | S3303A |
| Stark | SKAF0060378 | TECNECO FILTERS | AR36188PM | TECNOCAR | A2226 |
| UFI | 3030300 | VAG | 1K0129620 | VAICO | V101620 |
| WILMINK GROUP | WG1018863 | WILMINK GROUP | WG1215933 | WILMINK GROUP | WG2223537 |
| WILMINK GROUP | WG2223552 | WILMINK GROUP | WG2228379 | WILMINK GROUP | WG2284627 |
| WILMINK GROUP | WG1442761 | WILMINK GROUP | WG2284389 | WIX FILTERS | WA9516 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi TT (8J3) | Audi TT Roadster (8J9) | Audi A3 Sportback (8PA) |
| Audi A3 (8P1) | Audi Q3 (8U) | Skoda SUPERB (3T4) |
| Skoda SUPERB универсал (3T5) | VW PASSAT (362) | VW PASSAT Variant (365) |
| VW PASSAT Variant (3C5) | VW EOS (1F7, 1F8) | VW CC (357) |
| VW GOLF V (1K1) | VW PASSAT (3C2) | VW CC (358) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C36188 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 346 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, Passat, TT, Golf, Q3, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 346 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | C36188 |
| Ширина [мм] | 223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴





