"
Тяга стабілізатора (переднього) Smart 06-0.8i 01-07 DELPHI TC1275 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
TC1275 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC1275
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 260294 | AISIN | JRSMB010 | APlus | 11639AP |
| ASAM | 76750 | AUTLOG | FT1777 | BGA | LS8201 |
| BIRTH | BX5018 | BORG & BECK | BDL6735 | BSG | BSG60310295 |
| COMLINE | CSL7060 | CORTECO | 49399080 | CPB | 506096 |
| CPB | 506097 | DAYCO | DSS1522 | DYS | 3084331 |
| ESEN SKV | 04SKV474 | ETS | 15LB812 | FAG | 818012210 |
| FAI AutoParts | SS2540 | FEBI BILSTEIN | 22588 | FIRST LINE | FDL6735 |
| FORMPART | 2808001 | FR REDAELLI | ME503K | FR REDAELLI | ME503 |
| FRAP | F2463 | GSP | S050526 | KAMOKA | 9030421 |
| KAPIMSAN | 2703600 | KAWE | 850023618 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4301058 |
| LEMFÖRDER | 2992502 | MAPCO | 59901HPS | MASTER-SPORT GERMANY | 29925PCSMS |
| MAXGEAR | 721616 | METZGER | 53040018 | METZGER | 53039818 |
| MEYLE | 0160350000HD | MONROE | L23618 | MOOG | MELS2386 |
| MOTAQUIP | VSL823 | NK | 5113316 | OCAP | 0501843 |
| OE Germany | 802327 | OE Germany | 802326 | OMG SRL | G201799 |
| Omnicraft | 2394707 | OPEN PARTS | SSL102411 | ORIGINAL IMPERIUM | 38515 |
| PROFIT | 23050702 | QUARO | QS6073HQ | QUICK STEER | LS7532 |
| QUINTON HAZELL | QLS3323S | RED-LINE | 40SM006 | REINHOCH | RH063029 |
| RIDEX | 3229S0238 | RODRUNNER | LSSM109 | RTS | 9704512 |
| SIDEM | 91060 | SKF | VKDS348044 | SMART | 0005102V004000000 |
| SMART | 0005102V005000000 | SMART | 5102V005000000 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 57591 |
| Stark | SKST0230237 | STELLOX | 5600559SX | SWAG | 99922588 |
| TALOSA | 5002011 | TEKNOROT | SM109 | TRICLO | 786475 |
| TRISCAN | 850023618 | TRW | JTS430 | VAICO | V307582 |
| WILMINK GROUP | WG2039597 | WILMINK GROUP | WG2040308 | WILMINK GROUP | WG2248799 |
| WILMINK GROUP | WG2290413 | WILMINK GROUP | WG1993052 | ZEKKERT | SS1430 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | Smart CITY-COUPE (450) | Smart CABRIO (450) |
| Smart FORTWO купе (450) | Smart CROSSBLADE (450) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1275 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66 |
| Довжина [мм] | 94 |
| Код товару | TC1275 |
| Розмір різі | M10x1.5 |
| Розмір різі 1 | M10x1.5 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Ширина [мм] | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴






