"
Тяга стабілізатора (переднього) Renault Laguna 07- DELPHI TC2169 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
TC2169 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC2169
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4u | RNF65330 | A.B.S. | 260678 | AISIN | JRSRE004 |
| APlus | 18537AP | ASMETAL | 26RN0515 | AUTOMEGA | 110121310 |
| AUTOMOTOR France | PSD001R | BGA | LS7305 | BIRTH | BX0104 |
| BORG & BECK | BDL7069 | BORG & BECK | BDL7390 | BSG | BSG75310097 |
| COMLINE | CSL7090 | COMLINE | CSL7298 | CORTECO | 49398531 |
| DENCKERMANN | D140406 | DYS | 3079802 | ETS | 05LB097 |
| EUROREPAR | 1679756180 | FAG | 818047810 | FAI AutoParts | SS2788 |
| FEBI BILSTEIN | 29834 | FIRST LINE | FDL7069 | FIRST LINE | FDL7390 |
| FORMPART | 2208011 | FR REDAELLI | R508K | FR REDAELLI | R508 |
| FRAP | F3804 | G.U.D. | GSP301077 | GSP | S050705 |
| KAMOKA | 9030237 | KAPIMSAN | 2002910 | KAWE | 850025611 |
| KLAXCAR FRANCE | 47254z | KRAFT AUTOMOTIVE | 4305170 | LEMFÖRDER | 3372401 |
| LYNXauto | C7420LR | MAGNETI MARELLI | 301191625200 | MAPCO | 49169HPS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 33724PCSMS | MAXGEAR | 723139 | MEYLE | 7160600032 |
| MEYLE | 7160600014HD | MILES | DB78098 | MONROE | L25611 |
| MOOG | RELS7304 | MOTAQUIP | LVSL1405 | NK | 5113904 |
| NTY | ZLPRE004 | OCAP | 0502453 | Omnicraft | 2395086 |
| OPEN PARTS | SSL112011 | ORIGINAL IMPERIUM | 36795 | PATRON | PS4374 |
| PATRON | PS4689KOR | QUARO | QS0151HQ | QUINTON HAZELL | QLS3614S |
| RED-LINE | 40DC006 | RENAULT | 546180001R | RIDEX | 3229S0263 |
| RODRUNNER | LSR580 | RTS | 9790409 | SASIC | 2304011 |
| SIDEM | 5160 | SKF | VKDS346020 | SOLGY | 202191 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 50419 | Stark | SKST0230262 | STELLOX | 5600208SX |
| SWAG | 60929834 | TALOSA | 5001406 | TEKNOROT | R580 |
| TOPRAN | 700744 | TRICLO | 785785 | TRICLO | 788482 |
| TRISCAN | 850025611 | TRW | JTS550 | VAICO | V460222 |
| VEMA | 26261 | WILMINK GROUP | WG1993015 | WILMINK GROUP | WG2040640 |
| WILMINK GROUP | WG2289909 | WILMINK GROUP | WG2034569 | WILMINK GROUP | WG2250975 |
| ZEKKERT | SS1377 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA купе (DT0/1) | Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC2169 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 96 |
| Довжина [мм] | 294 |
| Код товару | TC2169 |
| Розмір різі | M10x1.5 |
| Розмір різі 1 | M10x1.5 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Ширина [мм] | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴





