
Тяга стабілізатора (переднього) Opel Astra F/Vectra A 88-05 DELPHI TD270W (opt-om)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: TD270W
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Тяга стабілізатора (переднього) Opel Astra F/Vectra A 88-05 DELPHI TD270W (opt-om)

КОД ТОВАРУ
TD270W (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TD270W
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 21404 | 4u | OPF36980 | A.B.S. | 260105 |
| AKRON-MALÒ | 280312 | APlus | 11608AP | ASMETAL | 26OP0300 |
| AUTLOG | FT1198 | AUTOMEGA | 110189610 | BGA | LS9523 |
| BIRTH | 5406 | BOGE | 88592S | BORG & BECK | BDL6414 |
| BSG | BSG65310031 | CORTECO | 49400859 | CORTECO | 80000146 |
| DENCKERMANN | D140015 | DYS | 3075631 | FAG | 818017810 |
| FEBI BILSTEIN | 07706 | FEBI BILSTEIN | 09474 | FIRST LINE | FDL6414 |
| FRAP | F2210 | G.U.D. | GSP301047 | GOOM | RS0301 |
| GSP | 510836 | KAMOKA | 9030420 | KAPIMSAN | 1802713 |
| KAWE | 850024601 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4301550 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4231792 |
| LEMFÖRDER | 1220202 | LYNXauto | C7026LR | MAPCO | 33726 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 12202SETMS | MAXGEAR | 721248 | METZGER | 53001718 |
| MEYLE | 6160601001S | MILES | DB78203 | MONROE | L24601 |
| MOOG | OPLS1994 | MOTAQUIP | VSL126A | NK | 5113605 |
| OCAP | 0180471K | OMG SRL | G201694 | Omnicraft | 2394774 |
| OPEL | 350260 | OPEL | 90278579 | OPEL | 90278586 |
| OPEL | 30540743 | OPEN PARTS | SSL111111 | OPTIMAL | G7680 |
| PATRON | PS4247 | PATRON | PSE22233 | QUARO | QS3257 |
| QUINTON HAZELL | QLS1957S | RAPRO | R59090 | RIDEX | 3229S0349 |
| RODRUNNER | LSO409 | RODRUNNER | BCOPBS103 | RTS | 9790380 |
| SAAB | 350260 | SAAB | 30540743 | SAAB | 90278579 |
| SASIC | 9001510 | SCT - MANNOL | TS531 | SIDEM | 9866 |
| SKF | VKDS345015 | SOLGY | 202182 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 46905 |
| STELLOX | 5600497SX | SWAG | 40610009 | SWAG | 40610001 |
| SWAG | 40922300 | TALOSA | 5002552 | TEKNOROT | O409 |
| TEKNOROT | OPBS103 | TOPRAN | 200463 | TRISCAN | 850024601 |
| TRW | JTS278 | VAUXHALL | 90278586 | VAUXHALL | 30540743 |
| VAUXHALL | 90278579 | VEMA | 22522 | WILMINK GROUP | WG2239561 |
| WILMINK GROUP | WG2292057 | WILMINK GROUP | WG1993145 | WILMINK GROUP | WG2032439 |
| WILMINK GROUP | WG2032445 | WILMINK GROUP | WG2041174 | WILMINK GROUP | WG2239183 |
| ZEKKERT | SS1355 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | Opel ASTRA F Наклонная задняя часть (53_, 54_, 58_, 59_) | Opel ASTRA F (56_, 57_) |
| Opel ASTRA F кабрио (53_B) | Opel ASTRA F универсал (51_, 52_) | Opel VECTRA A Наклонная задняя часть (88_, 89_) |
| Opel CALIBRA A (85_) | Opel ASTRA F VAN (T92) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TD270W |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 89 |
| Код товару | TD270W |
| Розмір різі | Bush Ø21.5mm |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Ширина [мм] | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴





