"
Тяга стабілізатора (переднього) (L) MB Vito (W639) 03- DELPHI TC1550 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
TC1550 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC1550
(DELPHI)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4u | MRF34641 | A.B.S. | 260453 | AISIN | JRSMB008L |
| APlus | 14484AP | ASAM | 80607 | ASHUKI by Palidium | PAL52056 |
| ASMETAL | 26MR0816 | AUTLOG | FT1516 | AUTOTECHTEILE | 1003217 |
| BGA | LS5613 | BORG & BECK | BDL7546 | BORG & BECK | BDL6694 |
| BSG | BSG60310014 | COMLINE | CSL5046 | CORTECO | 49400348 |
| CPB | 506118 | CPB | 506119 | DAYCO | DSS1461 |
| DENCKERMANN | D140265 | DT Spare Parts | 466882 | DYS | 3072909 |
| ETS | 15LB740 | EUROREPAR | 1634900180 | FAG | 818030710 |
| FAI AutoParts | BLR118 | FAI AutoParts | SS5865 | FEBI BILSTEIN | 24577 |
| FIRST LINE | FDL7546 | FIRST LINE | FDL6694 | FORMPART | 1908064 |
| FR REDAELLI | ME515K | FR REDAELLI | ME515 | FRAP | F3140 |
| FREY | 750307501 | G.U.D. | GSP301172 | GSP | S050285 |
| KAMOKA | 9030008 | KAMOKA | 990041 | KAPIMSAN | 1402326 |
| KAWE | 850023624 | KEY PARTS | KDL6694 | KLAXCAR FRANCE | 47555z |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4301393 | LEMFORDER | 3037201 | LEMFÖRDER | 3037201 |
| LYNXauto | C7233L | MAGNETI MARELLI | 301191623380 | MAPCO | 52804HPS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 30372PCSMS | MAXGEAR | 721747 | MERCEDES-BENZ | A6393200089 |
| MERCEDES-BENZ | A6393200289 | MERCEDES-BENZ | A6393200489 | MERCEDES-BENZ | 6393200089 |
| MERCEDES-BENZ | 6393200289 | MERCEDES-BENZ | 6393200489 | METZGER | 53041311 |
| MEYLE | 0160600030HD | MEYLE | 0160600077 | MILES | DB78270 |
| MONROE | L23624 | MOOG | MELS3542 | MOTAQUIP | VSL994 |
| NK | 5113325PRO | NK | 5113325 | NTY | ZLPME028 |
| OCAP | 0594262 | OE Germany | 802348 | OE Germany | 802349 |
| OMG SRL | G205853 | Omnicraft | 2394944 | Omnicraft | 2394854 |
| OPEN PARTS | SSL110010 | OPTIMAL | G71041 | OREX | 131195 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 32198 | PATRON | PS4231L | QUARO | QS6236HQ |
| QUICK STEER | LS7150 | QUINTON HAZELL | QLS3547S | REINHOCH | RH063026 |
| RIDEX | 3229S0089 | RODRUNNER | LSM687 | RTS | 97014892 |
| SASIC | 2306044 | SIDEM | 50364 | SIDEM | 50260 |
| SKF | VKDS348023 | SOLGY | 202084 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 58593 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 44397 | Stark | SKST0230088 | STELLOX | 5603373SX |
| STELLOX | 5603373ASX | SWAG | 10924577 | TALOSA | 5001699 |
| TEKNOROT | M687 | TOPRAN | 401726 | TRISCAN | 850023624 |
| TRW | JTS488 | VAICO | V307476 | VEMA | 25075 |
| WILMINK GROUP | WG2027130 | WILMINK GROUP | WG2040425 | WILMINK GROUP | WG2291588 |
| WILMINK GROUP | WG1992834 | WILMINK GROUP | WG2249466 | ZEKKERT | SS1582 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VIANO (W639) | Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) | Mercedes-Benz VITO автобус (W639) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1550 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 75 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Код товару | TC1550 |
| Розмір різі | M12x1.5 |
| Розмір різі 1 | M12x1.5 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Ширина [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴






