"
Сепаратор (мастиловіддільник) VW Passat 05-14 BOGAP A1216127 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
A1216127 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A1216127
(BOGAP)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 06H103495AF | SKODA | 06H103495AF | VW | 06H103495AF |
| VW | 06H103495K |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A4 (8K2, B8) | Audi A4 Avant (8K5, B8) | Audi Q5 (8R) |
| Audi A5 Sportback (8TA) | Audi A5 (8T3) | Audi TT (8J3) |
| Audi TT Roadster (8J9) | Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) |
| Audi A5 кабрио (8F7) | Audi A3 кабрио (8P7) | Audi A4 Allroad (8KH, B8) |
| Seat EXEO (3R2) | Seat EXEO ST (3R5) | Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) |
| Skoda LAURA (1Z3) | Skoda SUPERB (3T4) | Skoda SUPERB универсал (3T5) |
| Skoda YETI (5L) | VW PASSAT (362) | VW PASSAT Variant (365) |
| VW PASSAT Variant (3C5) | VW JETTA IV (162, 163) | VW TIGUAN (5N_) |
| VW EOS (1F7, 1F8) | VW JETTA I седан (1K2) | VW SCIROCCO (137, 138) |
| VW CC (357) | VW BEETLE (5C1) | VW PASSAT (3C2) |
| VW CC (358) | VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1216127 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BOGAP |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | A1216127 |
| Тип | Сепаратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴





