
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Hyundai i30/Kia Ceed 11- AIC 70637 (opt-om)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70637
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
"
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Hyundai i30/Kia Ceed 11- AIC 70637 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
70637 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70637
(AIC)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACKOJA | A520212 | ASMETAL | 38HY0311 | BLUE PRINT | ADG080279 |
| FAG | 829055810 | FEBI BILSTEIN | 102673 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4200514 |
| HYUNDAI | 545513X000 | KAVO PARTS | SCR3088 | KIA | 545513X000 |
| LEMFORDER | 4299301 | METZGER | 52096908 | MOBILAND | 142100280 |
| RTS | 01700589 | SWAG | 90102673 | TOPRAN | 634542 |
| VAICO | V520212 | WILMINK GROUP | WG2240270 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ELANTRA GT (GD) | Hyundai i30 CW (GD) | Hyundai VELOSTER (FS) |
| Hyundai i40 CW (VF) | Hyundai i40 (VF) | Hyundai ELANTRA седан (MD, UD) |
| Hyundai CRETA | Hyundai ELANTRA седан (AD, ADA) | Hyundai i30 купе |
| Hyundai i30 (PDE, PD, PDEN) | Hyundai i30 FASTBACK (PDE, PDEN) | Hyundai IONIQ (AE) |
| Hyundai i30 универсал (PDE) | Hyundai KONA (OS) | KIA CEE'D |
| KIA SOUL II (PS) | KIA CEE'D SPORTSWAGON (JD) | KIA PRO CEE'D (JD) |
| KIA CEED (CD) | KIA CEED Sportswagon (CD) | KIA NIRO |
| KIA CERATO седан (BD, BDM) | KIA SOUL III (SK3) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AIC |
| Код запчастини | 70637 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Код товару | 70637 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 22 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Товщина (мм) | 54 |
| Ширина [мм] | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴



