
Підшипник КПП Ford MTX75/VXT75, (27.5x57.18x19.85), (F-565866) INA 712 1511 10 (opt-om)
1 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712151110
+380 (97) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Підшипник КПП Ford MTX75/VXT75, (27.5x57.18x19.85), (F-565866) INA 712 1511 10 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
712151110 (opt-om)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1511 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | F565866 | FAG | F565866TR1 | FAG | F565866TR1H49A |
| FORD | 1045381 | FORD | 1560893 | FORD | 8G9R7025A2A |
| FORD | 8G9R7025A2A | FORD | 8G9R7025A2A | FORD | 97ZT7025AA |
| FORD | 97ZT7025AA | INA | 712151110 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | Ford FOCUS II кабрио | Ford TRANSIT CONNECT Kombi |
| Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi | Ford S-MAX (WA6) | Ford MONDEO IV (BA7) |
| Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Ford MONDEO IV седан (BA7) | Ford GALAXY (WA6) |
| Ford C-MAX (DM2) | Ford MONDEO III Clipper (BWY) | Ford MONDEO III седан (B4Y) |
| Ford MONDEO III (B5Y) | Ford FOCUS III седан | Ford FOCUS III |
| Ford FOCUS III Turnier | Ford TRANSIT CONNECT фургон | Ford FOCUS (DAW, DBW) |
| Ford FOCUS седан (DFW) | Ford FOCUS Clipper (DNW) | Ford TOURNEO CONNECT |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | Ford ESCORT '95 фургон (AVL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712151110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.18 мм |
| Ширина | 19.84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Код товару | 712151110 |
| Ширина [мм] | 19,84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴


